Kaišiadorių rajone bėgliai buvo stabdomi šūviais

Kaip informuoja Kauno apskrities VPK, rugsėjo 3 d., 2 val. 9 min., kelyje Antakalnis – Alytus Kaišiadorių rajono Policijos komisariato patrulių ekipažui stabdomas nestojo automobilis „Nissan Micra“ ir, padidinęs greitį nuvažiavo toliau.

Persekiojant bėglius policijos pareigūnai buvo priversti panaudoti tarnybinius šaunamuosius ginklus. Stabdant automobilį vyriausiasis patrulis į orą iššovė 8 įspėjamuosius šūvius, tačiau vairuotojas net nebandė sustoti. Tuomet vyriausioji patrulė į bėglių automobilį iš tarnybinio ginklo paleido 8 šūvius, kurie ir sustabdė bėglius. Pareigūnės paleistos kulkos pataikė į bėglių automobilio ratą, dėl ko šis tapo nevaldomas ir, nuvažiavęs į griovį, apvirto. Dar du šūvius pareigūnė buvo pataikiusi į automobilio galinę dalį.

Paaiškėjo, kad automobilį vairavo neblaivus (1,45 prom.) ir neturintis teisės vairuoti jaunuolis, gimęs 1995 m. Dėl galvos ir rankos traumos jis buvo nuvežtas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikas. Suteikus pagalbą jam buvo leista gydytis ambulatoriškai.

Kartu važiavęs 1996 metais gimęs keleivis, kuriam taip pat nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,85 prom.) rimčiau nenukentėjo.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto