Kaišiadorių rajone, gesinant degantį vilkiką, įvyko eismo įvykis (foto)

Gruodžio 18 dienos rytą, 8 val. 34 min., ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, kelio Vilnius – Kaunas – Klaipėda 83 kilometre, dega „Maximos“ sunkvežimio kabina, nukentėjusių asmenų nėra.

Atvykus ugniagesiams vairuotojas ir jam sustoję padėti piliečiai gaisrą jau buvo apgesinę dvejais 6 ir 2 litrų talpos milteliniais gesintuvais. Gaisro metu apdegė sunkvežimio MAN TGM 18.340 variklis, aprūko variklio skyrius.

Vėliau, toje pačioje vietoje, į automobilį „Ford C-Max“ atsitrenkė automobilis „Škoda Rapid“. „Ford C-Max“ automobilį vairavusią moterį medikai apžiūrėjo įvykio vietoje.

Ugniagesiai atjungė automobilio „Škoda“ akumuliatorius, nuo kelio nušlavė po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies 120 m² plote išsibarsčiusias automobilių detalių nuolaužas.

Po pietų, 13 val. 58 min., specialiosioms tarnyboms vėl buvo pranešta apie eismo įvykį Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, kelio Klaipėda – Kaunas – Vilnius 229 kilometre. Pasak pranešėjo, lengvasis automobilis „BMW“ nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.

Atvykus gelbėtojams į nurodytą vietą, eismo įvykį patyręs automobilis buvo nuvažiavęs nuo kelio į šalikelę ir apsivertęs griovyje. Laimei, prispaustų žmonių nebuvo, vairuotojas buvo išlipęs.

Ugniagesiai atjungė automobilio BMW 318 D akumuliatorius. Vairuotojas po apžiūros medikų pagalbos atsisakė.