Kaišiadorių rajone greičio mėgėjus fiksavo nežymėtas policijos automobilis

Kaišiadorių rajono policijos komisariatas informuoja, kad 2017-09-14, ketvirtadienį, nežymėtas VW Caddy policijos automobilis su specialia įranga dirbo Kaišiadorių rajono teritorijos keliuose – Kaišiadorių mieste, Rumšiškių miestelyje, Gegužinės kaime bei Pravieniškių kaime. Nežymėtu policijos automobiliu buvo fiksuojami greičio viršijimo atvejai. Viso per vieną dieną buvo užfiksuoti 28 pažeidimai. Už padarytus pažeidimus asmenims gresia administracinė atsakomybė.

Policija įspėja, kad greičio viršijimo akcijos bus vykdomos ir ateityje bei primena, kad būtina laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Tuo pačiu Kaišiadoriečiams.lt primena, kad viršijus leistiną greitį iki 10 km/h vairuotojui gresia įspėjimas. Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 10 km/h, bet ne daugiau kaip 20km/h užtraukia baudą vairuotojams nuo dvylikos iki trisdešimt eurų. Viršijus greitį daugiau kaip 20 km/h, bet ne daugiau kaip 30 km/h užtraukia baudą nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų. Kuomet nustatoma, kad greitis buvo viršytas nuo 30 km/h, bet ne daugiau kaip 40 km/h, vairuotojui gresia nuo vieno šimto dvidešimt iki vieno šimto septyniasdešimt eurų siekianti bauda. Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 40 km/h, bet ne daugiau kaip 50 km/h užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno šimto septyniasdešimt iki dviejų šimtų trisdešimt eurų, o nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 50 km/h užtraukia baudą vairuotojams nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki penkių šimtų penkiasdešimt eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki septynių šimtų eurų.

Už greičio viršijimą, kuomet greitis viršijamas daugiau kaip 30 km/h, bet ne daugiau kaip 40 km/h, pradedantiesiems vairuotojams, transporto priemonių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė negu 3,5 t arba kuriose yra daugiau kaip 9 sėdimos vietos, motociklų vairuotojams privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo trijų iki šešių mėnesių.

Už greičio viršijimą, kuomet greitis viršijamas nuo 40 km/h iki 50 km/h, pradedantiesiems vairuotojams, transporto priemonių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė negu 3,5 t arba kuriose yra daugiau kaip 9 sėdimos vietos, motociklų vairuotojams privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo šešių mėnesių iki vienų metų.

Už greičio viršijimą, kuomet greitis viršijamas daugiau negu 50 km/h, vairuotojams privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo vieno iki šešių mėnesių, o pradedantiesiems vairuotojams, transporto priemonių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė negu 3,5 t arba kuriose yra daugiau kaip 9 sėdimos vietos, motociklų vairuotojams privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo vienų metų iki vienų metų ir šešių mėnesių.