Kaišiadorių rajone įsilaužta į sodybą: gyventojai pastebėjo tą patį automobilį, su kuriuo važinėja neva „tikrinantys“ galimybių pasus asmenys

Kauno apskrities VPK informuoja, kad lapkričio 9 dieną, apie 14 val., Kaišiadorių rajone, Uogintų kaime, iš namo pavogti grynieji pinigai. Padaryta turtinė žala siekia 1000 eurų.

Dar vakar Kaišiadoriečiams.lt pasidalino informacija, kad Kaišiadorių rajone pastebėti įtartini asmenys, kurie namuose neva „tikrina“ galimybių pasus.

Kaip vakar rašėme, Kaišiadorių rajono Facebook’o grupėse pasirodė gyventojų įrašai, kuriais jie ragina būti atidesniais ir saugoti savo turtą nuo įtartinų asmenų, kurie neva „tikrina“ galimybių pasus.

Pirmieji pranešimai pasirodė Žaslių miestelio grupėje, kurioje vienas narys perspėja, jog Žasliuose ir, galimai, aplinkiniuose miesteliuose bei kaimuose, su raudonos spalvos automobiliu važinėja dvi jaunos merginos. Jos vyksta pas senyvo amžiaus gyventojus ir neva „tikrina“ jų galimybių pasus. Merginos prisistato, kad yra iš Kaišiadorių ir neva jas siuntė seniūnija. Negana to, jos dar kiša pasirašinėti kažkokį dokumentą. Gyventojai raginami būti atidesniais ir saugoti savo turtą, o apie tokius įtartinus asmenis nedelsiant pranešti policijos pareigūnams telefonu 112.

Po šiuo mūsų pranešimu kaip tik buvo parašytas vienos mūsų skaitytojos komentaras, kad vakar buvo apvogta jų sodybą ir buvo pastebėtas minėtas automobilis.