Kaišiadorių rajone kontrabandininkai neteko cigarečių krovinio

Kaišiadorių rajone pasieniečiai aptiko cigarečių prikrautą automobilį. Operatyviai vykdydami tyrimą pareigūnai Vievyje sulaikė ir, įtariama, krovinio savininką, ir jo bendrininką.

Sekmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai Kaišiadorių rajono Grėbliaučiškių kaime aptiko automobilį „Volvo XC90“ lietuviškais numeriais. Nors automobilis buvo užrakintas, o vairuotojas pasišalinęs, transporto priemonės salone matėsi dėžės, aptrauktos juoda plėvele ir perrištos baltos spalvos virvėmis. Įvykio vietai apžiūrėti pasieniečiai į pagalbą pasikvietė kinologą iš Varėnos pasienio rinktinės.

Tęsdami tyrimą po kelių valandų Vievyje VSAT pareigūnai sustabdė automobilį „Volkswagen Golf“ lietuviškais numeriais. Jį vairavo 25-erių vilnietis. Pasieniečiai turėjo informacijos, kad tai gali būti pasišalinęs prieš tai rasto „Volvo XC90“ vairuotojas. Drauge automobiliu vyko ir 24-erių Baltarusijos Respublikos pilietis.

Vilnietis pareigūnams pateikė „Volvo XC90“ raktelius. Automobilio viduje rasti 5500 pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ su baltarusiškomis banderolėmis.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis vilniečiui ir baltarusiui gresia baudos arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Jie uždaryti į areštinę.

Sulaikytos cigaretės ir automobiliai saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto