Kaišiadorių rajone nustatytas kontrabandinių cigarečių platinimo taškas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai ir karantino metu vykdo priemones, skirtas išaiškinti ir užkardyti akcizais apmokestinamų prekių nelegalią apyvartą, pažeidžiant Lietuvos Respublikoje nustatytą tvarką.

Kovo 19 d. Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai, tikrindami turimą informaciją apie galimą nelegalią prekybą, Palomenės kaime atliko patikrinimą.  Moters  (gimusios 1954 m.) gyvenamosiose ir pagalbinėse patalpose buvo rasti du 2 vnt. 0,5 ltr. buteliai su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą, bei 32 vnt. pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Už tai numatyta atsakomybė pagal Lietuvos respublikos administracinių nusižengimų kodekso 137 str. ir 209 str. Patikrinimo metu buvo rasti ir draudžiami naudoti žvejybos tinklai – dėl šio pažeidimo informacija perduota aplinkos apsaugos departamento pareigūnams.

Policijos pareigūnai nuolat tikrina gautą informaciją apie galimai nelegaliai akcizinėmis prekėmis prekiaujančius asmenis. Pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją bei primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, pranešti galima skubios pagalbos telefonu 112.

Naujienos iš interneto