Kaišiadorių rajone nustatytas neblaivus automobilio ir šeši neblaivūs dviračių vairuotojai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) pareigūnai balandžio 11 – balandžio 15 dienomis vykdė eismo dalyvių blaivumo kontrolę, kurios metu taip pat stebėjo ir kitus vairuotojų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Priemonės metu sustabdyti 143 automobiliai, patikrintas 53 vairuotojų blaivumas. Priemonės vykdymo metu nustatytas neblaivus automobilio vairuotojas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 1 d. Taip pat nustatyti penki neblaivūs dviračių vairuotojai, kurie nubausti pagal LR ANK 428 str. 7 d. ir vienas vairuotojas nubaustas pagal LR ANK 428 str. 8 d.

Policijos pareigūnai primena, kad alkoholis gali tapti ne tik skaudžių eismo įvykių priežastimi, bet ir už vairavimą išgėrus, kai nustatytas lengvas neblaivumas (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės), užtraukia baudą nuo 300 iki 450 eurų. Jeigu asmeniui, vairavusiam transporto priemonę, nustatomas daugiau nei 1,5 promilės girtumas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Kauno apskr. VPK inf.