Kaišiadorių rajone nustatyti du neblaivūs vairuotojai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) pareigūnai nuo kovo 8 d. iki kovo 12 d. aktyviai vykdė vairuotojų ir kitų eismo dalyvių blaivumo kontrolę, stebėjo kitus vairuotojų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus Kaišiadorių rajone.

Vykdant kontrolę buvo sustabdyti 227 automobiliai bei patikrintas 130 vairuotojų blaivumas. Patikrinimo metu nustatyti du pažeidimai – pareigūnai nustatė du alkoholio vartojusius ir už automobilio vairo sėdusius vyrus. Abiems vairuotojams alkoholio kiekio matuokliu nustatytas lengvas girtumo laipsnis: vienam 0,77 prom. girtumas, antram – 1,11 prom. girtumas. Už vairavimą neblaiviems surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Policijos pareigūnai primena, kad alkoholis gali tapti ne tik skaudaus eismo įvykio priežastimi, bet ir už vairavimą išgėrus, kai nustatytas lengvas neblaivumas (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės), užtraukia baudą nuo 300 iki 450 eurų. Jeigu asmeniui, vairavusiam transporto priemonę, nustatomas daugiau nei 1,5 promilės girtumas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Kauno apskr. VPK informacija