Kaišiadorių rajone nustatyti šeši neblaivūs vairuotojai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) pareigūnai gruodžio 7 – gruodžio 16 dienomis aktyviai vykdė eismo dalyvių blaivumo kontrolę, kurios metu taip pat stebėjo ir kitus vairuotojų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Priemonės metu sustabdyti 369 automobiliai, patikrintas 150 vairuotojų blaivumas. Priemonės vykdymo metu nustatyti 4 neblaivūs automobilių vairuotojai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 281 str. 7 d. Taip pat nustatyti du neblaivūs automobilio vairuotojai, kurie nubausti pagal LR ANK 422 str. 5 d.

Policijos pareigūnai primena, kad alkoholis gali tapti ne tik skaudžių eismo įvykių priežastimi, bet ir už vairavimą išgėrus, kai nustatytas lengvas neblaivumas (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės), užtraukia baudą nuo 300 iki 450 eurų. Jeigu asmeniui, vairavusiam transporto priemonę, nustatomas daugiau nei 1,5 promilės girtumas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Kauno apskr. VPK informacija