Kaišiadorių rajone rastas negyvas buvęs žurnalistas Pranciškus Šliužas

Kaip praneša Policijos komisariatas, rugsėjo 25 dienos popietę, 16 val. 45 min., Kaišiadorių rajone, Dainių kaime, namuose, rastas vyro (gimusio 1952 m.) lavonas su plėštinėmis žaizdomis veide.
Atvykus policijos pareigūnams paaiškėjo, kad mirusysis – Lietuvos ūkio specialistas, buvęs žinomas radijo ir televizijos žurnalistas Pranciškus Šliužas. Įtariama, kad vyras galėjo prieš save pakelti ranką.

Nuo 1976 m. Pranciškus Šliužas Lietuvos radijuje rengė laidą „Kolūkietiška radijo stotis“. Nuo 1983 m. dirbo zootechniku Kretingos rajono Jokūbavo kolūkyje. Po metų buvo pakviestas į LSSR žemės ūkio ministeriją vadovauti vieno susivienijimo gamybos skyriui. Įsikūrus Valstybiniam agropramoniniam komitetui ėjo jo pirmininko padėjėjo pareigas. Kai šis darinys buvo perorganizuotas į LSSR žemės ūkio ministeriją, dirbo žemės ūkio ministrų padėjėju, atstovu spaudai.

Nuo 1990 m. Lietuvos televizijoje rengė laidas kaimui „Sodyba“ („Po savo stogu“). 1993–1994 m. kas savaitę rengė informacines žemės ūkio laidas. 1996–1999 m. rengė televizijos laidą „Pyragų nebus be noragų“. Nuo 2000 m. ūkininkavo tėvų žemėje, Dainiuose.

2011–2015 m. buvo išrinktas Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos nariu, buvo Lietuvos centro partijos Kaišiadorių skyriaus pirmininkas.

2013–2014 metais Pranciškus Šliužas buvo vienas iš referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams iniciatorių.

Naujienos iš interneto