Kaišiadorių rajone raudonu automobiliu važinėja įtartini asmenys: Kaišiadorių policijos pareigūnai prašo nelikti abejingais ir pranešti jiems

„Pastebėjote ar užfiksavote niekada anksčiau Jūsų gyvenvietėje nematytą raudoną automobilį, kurio ekipaže vyras ir dvi moterys? Nelikite abejingi, pasidalinkite informacija su mumis!“ – tokį pranešimą trečiadienį savo Facebook’o puslapyje patalpino Kaišiadorių rajono policijos bendruomenės pareigūnai.

Pastaruoju metu policijos pareigūnai sulaukia informacijos apie Paparčių, Žiežmarių apylinkės, Kruonio bei Rumšiškių seniūnijose pas gyventojus besilankančias moteris, atvykusias raudonu automobiliu, ir renkančias įvairius asmenų duomenis, prašančias gyventojų pasirašyti.
Kadangi situacija neramina, policijos pareigūnai nori įsitikinti, kad nevykdoma jokia nusikalstama veika. Tam, kad jiems pavyktų nustatyti tikslią automobilio markę, valstybinius numerius bei ja besinaudojančius asmenis, jiems reikalinga Jūsų pagalba!

Pastebėjote, užfiksavote ar turite informacijos? Tuomet prašoma praneštia el. paštais neringa.alioniene@policija.lt, irena.budrikiene@policija.lt arba tiesiog parašyti žinutę Facebook’o puslapyje patalpino Kaišiadorių rajono policijos bendruomenės pareigūnai.

Kaišiadoriečiams.lt vakar pasidalino informacija, kad Kaišiadorių rajone pastebėti įtartini asmenys, kurie namuose neva „tikrina“ galimybių pasus.

Kaip vakar rašėme, Kaišiadorių rajono Facebook’o grupėse pasirodė gyventojų įrašai, kuriais jie ragina būti atidesniais ir saugoti savo turtą nuo įtartinų asmenų, kurie neva „tikrina“ galimybių pasus.

Pirmieji pranešimai pasirodė Žaslių miestelio grupėje, kurioje vienas narys perspėja, jog Žasliuose ir, galimai, aplinkiniuose miesteliuose bei kaimuose, su raudonos spalvos automobiliu važinėja dvi jaunos merginos. Jos vyksta pas senyvo amžiaus gyventojus ir neva „tikrina“ jų galimybių pasus. Merginos prisistato, kad yra iš Kaišiadorių ir neva jas siuntė seniūnija. Negana to, jos dar kiša pasirašinėti kažkokį dokumentą. Gyventojai raginami būti atidesniais ir saugoti savo turtą, o apie tokius įtartinus asmenis nedelsiant pranešti policijos pareigūnams telefonu 112.

Šiandien Kauno apskrities VPK informavo, kad lapkričio 9 dieną, apie 14 val., Kaišiadorių rajone, Uogintų kaime, iš namo pavogti grynieji pinigai. Padaryta turtinė žala siekia 1000 eurų.

Po vakarykščiu mūsų pranešimu kaip tik buvo parašytas vienos mūsų skaitytojos komentaras, kad vakar buvo apvogta jų sodybą ir buvo pastebėtas minėtas automobilis.