Kaišiadorių rajone sustabdytas daugiau nei 220 km/h greičiu skriejęs motociklininkas (video)

Šiemet Kauno apskrities keliuose jau registruoti šeši eismo įvykiai, kuriuose dalyvavo motociklai ir kitos dviratės motorinės transporto priemonės, kuomet pernai per tą patį laikotarpį tokie eismo įvykiai buvo registruoti trys. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai aktyviai vykdo kelių eismo taisyklių pažeidimų kontrolę, kurios metu didelis dėmesys skirtas ir motociklų vairuotojams. Sekmadienį, balandžio 15 d., priemonės metu, Kauno pareigūnai užfiksavo daugiau nei 100 km/h greitį viršijusį motociklininką.

Apie 17.35 val. patruliuojant Kaišiadorių rajone, kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda 76 km, užfiksuotas motociklas „Yamaha“, kuris stipriai viršijo leistiną greitį. Pareigūnai užfiksavo, kad motociklas važiavo net 221 km/h, nors šiame kelyje leistinas maksimalus greitis yra 120 km/h. Vairuotojui, gimusiam 1982 m., pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 416 str. 6 d. gresia bauda iki 550 eurų bei teisės vairuoti atėmimas iki šešių mėnesių.

Pareigūnai motociklininkams primena ne tik laikytis kelių eismo taisyklių, bet ir kelyje pasirinkti ne maksimalų leistiną greitį, bet saugų, atsižvelgiant į kelio būklę ir esamas oro sąlygas. „Neretai motociklų vairuotojai pervertina savo galimybes, nepasirenka saugaus atstumo tarp transporto priemonių. Motociklai dėl mažų gabaritų ir savo manevringumo kelyje yra sudėtingiau pastebimi kitų eismo dalyvių. Taip pat vairuotojai privalo pasirūpinti, kad visuomet būtų įjungti šviesos žibintai. Kelyje privalome rūpintis ne tik savimi, bet ir kitais eismo dalyviais“, – vairuotojams primena Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai.

Kauno VPK inf.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto