Kaišiadorių rajone vyks tarptautinės lauko taktinės pratybos „Geležinis vilkas 2016“

2016 m. birželio 13-20 d. Lietuvos kariuomenė kartu su rotacinių pajėgų vienetais planuoja vykdyti tarptautines lauko taktines pratybas „Geležinis vilkas 2016“ Elektrėnų, Jonavos, Kaišiadorių ir Kėdainių rajonuose.

Šių pratybų metu birželio 14-15 d. karinės technikos kolona judės iš Jonavos link Kėdainių ir Elektrėnų rajonų. Imitaciniai šaudmenys, dūminiai ir sprogstamieji paketais nebus naudojami, judėjimas vyks keliais su ratine ir vikšrine karine technika. Papildomai bus įrengiami tiltai šalia esamų kelyje Jonava-Kėdainiai per Medukšnos ir Barupės upes. Birželio 15-16 ir 18-19 d. kariniai veiksmai vyks Kaišiadorių rajone. Per pratybas bus naudojami imitaciniai šaudmenys, dūminiai ir sprogstamieji paketai, judėjimas vyks keliais su ratine ir vikšrine karine technika, papildomai bus įrengiami tiltai šalia esamų.

Užtikriname, kad pratybų rajonuose bus laikomasi gamtos apsaugos ir kelių eismo taisyklių. Su privačių žemių valdytojais yra pasirašyti susitarimai dėl žemių naudojimo ir žalos atlyginimo.

Kontaktinis asmuo – kpt. Aleksas Paulauskas, Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ štabo G9 skyriaus viršininkas, mob. +370 682 40381, el. paštas aleksas.paulauskas@mil.lt

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto