Kaišiadorių rajone vyras nelegalias cigaretes slėpė ne tik malkinėje, bet ir lietaus nubėgimo vamzdžiuose

Gruodžio 9 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai vykdė nelegalios akcizinių prekių kontrolės priemones.

Apie 10 val. 30 min. Kaišiadorių mieste, kilus įtarimui, pareigūnai patikrino automobilį „Audi“, kurį vairavo Kaišiadorių gyventojas (gimęs 1963 m.). Pareigūnų įtarimai pasitvirtino, piliečio vairuojamo automobilio salone buvo aptikta ką tik įsigyti 20 vnt. cigarečių pakelių „Minsk Capital“ su Baltarusijos banderolėmis. Vyras, įsigydamas cigaretes ir jas gabendamas, pažeidė Lietuvos Respublikos Tabako kontrolės įstatymo ir Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2004-05-26 įsakymu Nr. 4-200 „Dėl fiziniams asmenims taikomų alkoholio produktų ir tabako gaminių gabenimo ir laikymo Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių patvirtinimo“ patvirtintų taisyklių nuostatas, todėl jo atžvilgiu pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – LR ATPK) 1632 str. 1 d. (Akcizais apmokestinamų prekių (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją) įsigijimas, laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką).

Toliau vykdant tikslinę priemonę, apie 11 val. 30 min. paaiškėjo, kad Kaišiadorių r., Lomenių k., gyvenantis vyras (gimęs 1954 m.) namuose turėjo neteisėtai Lietuvos Respublikoje įsigytus 9 vnt. cigarečių pakelių „Fest“ su Baltarusijos banderolėmis. Jo atžvilgiu pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal LR ATPK 1632 str. 1 d.

Tęsiant reidą Žaslių seniūnijoje ir tikrinant turimą informaciją dėl parduodamų kontrabandinių cigarečių, paaiškėjo, kad Žaslių miestelio gyventojas savo gyvenamojoje vietoje neteisėtai įsigijęs laikė 51 vnt. rusiškų cigarečių pakelių „NL New Line Full Flavor“, nepažymėtų jokiais ženklais. Jo atžvilgiu pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal LR ATPK 1632 str. 2 d.

Vykdyto reido metu dar kartą buvo patikrinta informacija apie anksčiau ne kartą bausto už akcizinių prekių apyvartą vyro, gyvenančio Kaišiadorių r., Karsakų k., galimai vykdomą nelegalią veiklą. Patikrinimo metu pareigūnai įsitikino, kad pilietis nepadarė išvadų. Jo gyvenamojoje vietoje vėl buvo aptikta akcizinių prekių, t. y. 51 vnt. rusiškų cigarečių pakelių „NL New Line Full Flavor“, nepažymėtų jokiais ženklais ir 1 l skysčio, skleidžiančio spirito kvapą. Vyras nelegalias cigaretes bandė slėpti malkinėje tarp malkų bei lietaus nubėgimo latakuose. Piliečio atžvilgiu pradėtos administracinių teisės pažeidimų bylos teisenos pagal LR ATPK 1632 str. 2 d. ir 1772 str. 2 d.

Kaišiadorių r. PK inf.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto