Kaišiadorių rajono gyventojai ir svečiai kviečiami į „Atiduotuvių kiemą“ Žiežmariuose

Liepos 31 dieną nuo 13 iki 17 val. Žiežmarių Nepriklausomybės aikštėje, kur vyks Vasaros šventė ir Šv. apaštalo Jokūbo atlaidai, visi Kaišiadorių rajono gyventojai ir jo svečiai, kuriems rūpi atsakingas vartojimas, tvari mada ir kūrybingumas, kviečiami į „Atiduotuvių kiemą“. Visų dalyvių laukia edukacijos bei dirbtuvės, praktiniai patarimai, kaip atnaujinti bižuteriją, žaislus, knygas ar pabodusį rūbą, kur dėti namuose susikaupusius daiktus, pakuotes, kad šios netaptų gamtą teršiančia atlieka. Taip pat vyks ir daiktų bei drabužių atiduotuvės. Dalyviai ne tik turės išskirtinę galimybę palikti savo buityje nenaudojamus daiktus, bet ir patys nemokamai pasiimti daiktų iš Kauno regiono atliekų tvarkymo centro „Atiduotuvių“ punktų.

Nori pratęsti senų daiktų gyvenimą? Atiduok, mainyk, taisyk, atnaujink! Būtent tokią idėją pristato renginio „Atiduotuvių kiemas“ organizatoriai ir dalyviai, kviečiantys į renginį Žiežmariuose.

KADA IR KUR?

Liepos 31 dieną nuo 13 iki 17 val. Žiežmarių Nepriklausomybės aikštėje, kur vyks Žiežmarių Vasaros šventė.

Čia laukiami visi, kam rūpi atsakingas vartojimas, tvari mada ir kūrybingumas.

Kaip tai susiję? Atsakymą sužinosi užsukęs ir sudalyvavęs edukacijose bei dirbtuvėse. Pažadame, jog gausi ne tik teorinių žinių! Praktiniais patarimais, kaip atnaujinti baldą, žaislą ar nusibodusį rūbą pasidalins skirtingų sričių atstovai. Taip pat sužinosi apie maisto švaistymo problemą ir kaip to išvengti!

️RENGINIO PROGRAMOJE

DAIKTŲ ATIDUOTUVIŲ PUNKTAS

Renginyje turėsite išskirtinę galimybę palikti savo buityje nenaudojamus daiktus ir pasiimti daiktų iš Kauno regiono atliekų tvarkymo centras „Atiduotuvių“ punktų! Kokių gėrybių žmonės yra palikę dalijimosi punktuose, sužinosite jau ryt! Jei rasite kažką sau tinkamo – prašome pasiimti nemokamai!  Kokių gėrybių turėjome Kaune ir Kėdainiuose, galite pamatyti nuotraukose.

Jei galvojate, kad jūsų namuose esantys daiktai gali būti panaudoti antrą kartą ar norite prisidėti prie atliekų mažimo ir daiktų prikėlimo antram gyvenimui, atvykite į Kaišiadorių atiduotuvių punktą adresu:

 Kaišiadoryse – Vytauto Didžiojo g. 136.

*Dalijimosi daiktais paslauga – priėmimas ir išdavimas nemokamas! Daiktų rezervacija nevykdoma.

TVARI VAIKŲ ŽAIDIMŲ ERDVĖ IR ŽAISLŲ DIRBTUVĖS

  • Tvari vaikų žaidimų erdvė, kurioje mažieji galės žaisti įvairiausius žaidimus, taisyti atsineštus sulūžusius daiktus
  • Rūšiavimo turnyrai ir viktorinos, o dalyvaujant jose – tvarūs prizai!

DRABUŽIŲ MAINYTUVĖS-ATIDUOTUVĖS SU „GIVER TAG“

Drauge su Auguste Barbora, instagrame garsėjančia kaip „dressedherring“ įkūrėja, besidominčia tvaria mada ir prikeliančia drabužius antram gyvenimui, turėsite galimybę atiduoti, mainyti ir atsinaujinti savo drabužinės turinį!

Renginyje Augustė žada patarti, kaip susikurti originalų ir tvarų drabužinės turinį, išvengiant greitosios mados parduotuvių.

Papasakoti, į ką atkreipti dėmesį ieškant „savo“ daikto dėvėtų drabužių pardavimo vietose.

Jei atsibodusį ar netikusį rūbą išmesti gaila, atiduoti nežinai kam, o pardavinėti neturi kada – junkis prie mūsų! Laukiame visų, norinčių dalyvauti nemokamose drabužių atiduotuvėse-mainytuvėse.

DALYVAVIMO TAISYKLĖS DRABUŽIŲ MAINYTUVĖSE-ATIDUOTUVĖSE

Renkamės nuo 13.00 iki 17 val. „Atiduotuvių kiemo“ erdvėje.

Pagrindinės taisyklės, norint dalyvauti renginyje yra šios: daiktai turi būti geros būklės, tvarkingi. Su savimi galima turėti tiek daiktų, kiek negaila jų atiduoti, nes visi atsinešti daiktai tampa visų. Likusius po renginio daiktus, kurių nepavyko išmainyti ar atiduoti, dalyvės nešasi su savimi namo.

Jeigu turite pakabų arba kabyklą, galite pasiimti su savimi.

Registruotis į renginį galite el. p. labas@givertag.lt arba telefonu +37064662321. Registracija vykdoma tam, kad galėtume pasirūpinti tiek pakabomis, tiek kabyklomis.