Kaišiadorių rajono policijos komisariatas gavo naują automobilį

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariatas gavo dar vieną naują tarnybinį automobilį „Volkswagen Transporter“ su policijos skiriamaisiais ženklais. Policijos pareigūnai su šia ne tik patogią darbo vietą ant ratų suteikiančia, tačiau ir lengvesnį gyventojų aptarnavimą garantuojančia transporto priemone Kaišiadorių miesto bei rajono keliuose patruliuoja nuo sausio 2 dienos.

Šis automobilis – mobili kompiuterizuota pareigūnų darbo vieta. Automobiliuose viskas įrengta taip, jog pareigūnams būtų kuo patogiau atlikti savo tarnybines funkcijas. Sumontuotas nešiojamasis kompiuteris, spausdintuvas, planšetinis kompiuteris, priverstinės stabdymo priemonės taip pat gelbėjimo įrangos komplektas, kuris pravers ekstremaliose situacijose, gelbėjant žmogaus gyvybę.

Naujojoje transporto priemonėje įmontuotos trys vaizdo stebėjimo kameros, kurios iš priekio, galo ir šono leis stebėti vaizdą visą laiką. Patobulintas ir pats automobilio dizainas – specialieji šviesos signalai įmontuoti į pačių transporto priemonių stogus.

Kauno apskr. VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai džiaugiasi, jog naujojo automobilio dėka darbas bus ne tik saugesnis, bet ir operatyvesnis.