Kaišiadorių rajono policijos pareigūnai surengė reidus

Nuo liepos 29 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai, vykdydami nelegalios akcizinių prekių apyvartos kontrolės priemones, surengė tris reidus, kurių metu liepos 29 d. apie 10.00 val. Kaišiadorių r., Žiežmariuose, pilietės (gimusios 1978 m.) automobilyje „Opel Vectra”  aptiko ir paėmė nelegaliai įgytus ir laikomus 20 vnt. cigarečių pakelių „Fest” su Baltarusijos banderolėmis. Pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. 1 d.

Nr. 1

Liepos 31 d. apie 10.00 val. vyriškio (gimusio 1963 m.) gyvenamojoje vietovėje, esančioje Kaišiadorių r., Lomenių k., ūkiniame pastate aptikta ir paimta aparatas stipriems namų gamybos alkoholiniams gėrimas gaminti ir apie 30 l paruoštos brogos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

Nr. 2

Rugpjūčio 4 d. apie 9.50 val. nustatyta, kad pilietė (gimusi 1946 m.) savo namuose, esančiuose Kaišiadorių r., Stasiūnų k., neteisėtai laikė įsigijusi 20 vnt. įvairių cigarečių pakelių su Baltarusijos banderolėmis. Pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str.

Nr. 3

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galite pranešti internetiniame puslapyje www.beseselio.lt, anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Taip pat, pastebėjus daromą nusikaltimą, ką nors įtartina gatvėje, kieme ar prie namų, sulaukus įtartinų skambučių ir pan., bet kuriuo paros metu policijai apie tai pranešti galite nemokamu bendruoju pagalbos telefonu 112.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto