Kaišiadorių rajono savivaldybės ir mero darbų apžvalga. Kovo 18-20 d.

Vyko pasitarimas dėl vandentvarkos. Šiuo metu Pravieniškių nuotekų valyklos įrengimo bendrastatybiniai darbai juda į pabaigą. Greitai turės prasidėti įrenginių montavimo darbai.

Kaišiadorių kultūros centre susitikome su UAB „Gudobelė“ vadovu bei kitais atstovais. Susitikimo metu kalbėjomės apie Lietuvos kultūros sostinės metus, tad ši įmonė, kuri niekada nebūna abejinga ir visuomet savo gaminiais prisideda prie mūsų renginių, pasiruošusi ant savo keleto gaminių pakuočių uždėti Kaišiadorių – Lietuvos kultūros sostinės 2024 logotipą. „Gudobelės“ gaminiai keliauja po visą Lietuvą, tad sklaida apie šiuos metus bus itin didelė. Kiekvieną kartą susitikus su Kaišiadorių rajono įmonėmis, džiaugiamės, kad Kaišiadorių kraštas, jame gyvenantys žmonės joms rūpi, tad tariame nuoširdų AČIŪ už didžiulį prisidėjimą ir pagalbą mums.

Vakar 12 val. katedroje vyko iškilmingos šv. Mišios už vyskupiją bei Kaišiadorių vyskupo emerito Juozo Matulaičio tarnystės Bažnyčiai sukakties paminėjimo renginys. Vyskupas emeritas Juozas Matulaitis šiais metais mini kunigystės 60 metų ir 35 metų vyskupystės sukaktis, tad buvo didžiulė garbė jį pasveikinti ir padėkoti už visuomet šiltą bei betarpišką bendravimą. Vyskupo emerito indėlis puoselėjant Kaišiadorių krašto žmonių dvasingumą išliks ilgam mūsų širdyse.

Taip pat vyko darbas su dokumentais, susitikimas su Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos skyrių vedėjais, buvo keletas gyventojų.

Noriu priminti, kad www.kaisiadorys.lt svetainėje „Gyventojų pranešimų registravimas“ galima užregistruoti problemą. Šiuo metu turime užregistruotus 83 pranešimus, iš jų įgyvendinta 14, atsakyta arba sprendžiama 54, o kiti pateikti nagrinėti specialistams. Būkime aktyvesni ir bendromis jėgomis spręskime iškilusias problemas.

Iki kovo 29 d. dar galite teikti paraiškas gyvenamajai aplinkai gerinti. Daugiau informacijos rasite https://kaisiadorys.lt/…/kvieciame-gyventojus-teikti…

Gražios ir darbingos visiems savaitės!

Jūsų meras
Šarūnas Čėsna