Kaišiadorių rajono savivaldybės ir mero savaitės darbų apžvalga. Balandžio 22-26 d.

Praėjęs pirmadienis prasidėjo nuotaikingai, balandžio 20 d. suėjo lygiai metai, kai einu atsakingas mero pareigas, tad Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai mane nustebino ir pasveikino su metinėmis. Man išties smagu dirbti tokioje komandoje, kur dirba savo srities specialistai ir kad metus laiko darbai vyksta sklandžiai. Linkiu mums visiems ir toliau dirbti vardan mūsų šaunaus krašto!

Turėjome nuotolinį susitikimą su VšĮ „Keliautojų Nameliai“, kurie pasidalino savo idėjomis, nuveiktais darbais bei planais. Organizacija, kartu su būriu savanorių, prikelia naujam gyvenimui nenaudojamus pastatus, kuriuose trumpai nakvynei ir poilsiui gali apsistoti keliautojai. Būtų smagu, kad ir Kaišiadorių rajone atsirastų tokių namelių, kas paskatintų keliavimą nuostabiais mūsų krašto gamtos takais. Jeigu turite pastatą, kurio artimiausiu metu neplanuojate naudoti, galite pasiūlyti jį šiai organizacijai (dažniausiai sudaroma panaudos sutartis), užpildydami anketą internete: https://forms.gle/F6qMDpCxS1CfJXbaA arba susisiekite su mumis žinute. Visą informaciją, kaip veikia „Keliautojų nameliai“ rasite internete: https://www.keliautojunameliai.lt/

Lietuvos etnografijos muziejui buvo perduotas gaisrinis automobilis, nes muziejaus turimas yra labai senas ir yra susidėvėjęs, toliau juo yra nesaugu naudotis.

Balandžio 24-26 dienomis vykau į komandiruotę Briuselyje, Belgijos Karalystėje. Vyko Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Europos Komisijos Komunikacijos generalinio direktorato organizuojamas iniciatyvinės grupės „Kuriame Europą su vietos savivalda“ vizitas. Buvo aptariamos šios temos: Europos Komisijos vaidmuo, pasiekimai ir solidarumas su Ukraina; Turizmas ir eko – turizmas; Europos Sąjungos žemės ūkio politika. Taip pat šiandien prieš skrydį namo apsilankysime Europos Parlamente.

Ketvirtadienį Toskanoje buvo švenčiama Medikų diena, gaila, kad negalėjau dalyvauti, nes esu išvykęs į komandiruotę, bet nuo manęs linkėjimus ir padėkas perdavė administracijos direktorius Karolis Petkevičius už reikšmingą indėlį Kaišiadorių rajono savivaldybės žmonių sveikatai ir nuoširdų bei kilnų darbą. Taip pat, iš visų padėkų išsiskyrė dvi, kurios buvo skiriamos Virginijai Dranginienei ir Borisui Geicenui už viso gyvenimo nuopelnus. Dar kartą didelis ačiū Mūsų medikams, kad atsitinkant nelaimei Jūs esate pirmieji, kurie ištiesiate pagalbos ranką. Ačiū Viditai Jonaitei ir visai Kaišiadorių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybai, kuri suorganizavo šaunų renginį.

Kviečiame dalyvauti atvirame idėjų skulptūrinio elemento sukūrimo, pastatymo ir aplinkos sutvarkymo, senųjų totorių kapinių ir dvarininko totoriaus Chašaidaro atminimo įamžinimo konkurse. Daugiau informacijos paspaudus nuorodą – https://www.facebook.com/kaisiadoriu.savivaldybe/posts/pfbid02R32LFG15k8sw9MfoE3M9Bdm8MTrFRpu4MSDJKeALHL849azcZubTKSw4VB7Pmjgl

Jūsų meras
Šarūnas Čėsna