Kaišiadorių rajono savivaldybės ir mero savaitės darbų apžvalga. Kovo 25-29 d.

Kaišiadoryse įvyko Kauno regiono plėtros tarybos posėdis, kurio metu svarstyti klausimai dėl 2022–2030 m. Kauno regiono plėtros plano pakeitimo, Kauno regiono plėtros tarybos pakaitinio atstovo į 2021–2027 metų INTERREG Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos delegaciją pakeitimo, Kauno regiono plėtros plano iki 2020 metų įgyvendinimo 2023 m. ataskaitos, Kauno regiono plėtros tarybos metinių ataskaitų rinkinių, Kauno regiono plėtros tarybos administracijos direktoriaus 2023 m. veiklos vertinimo ir Kauno regiono plėtros tarybos 2024 m. veiklos plano patvirtinimo, Kauno regiono plėtros tarybos 2024–2026 metų korupcijos prevencijos veiksmų plano patvirtinimo. Taip pat skaityti pranešimai: „Dėl planuojamų įgyvendinti aktyvios darbo rinkos politikos priemonių programos 2024 m.“  ir „Lietuvos regionų vystymosi spąstai: ar įmanoma jų išvengti?“. Kauno regiono plėtros tarybą sudaro  aštuonios  Kauno  regiono  savivaldybės ir  jų  atstovai. Kaišiadorių rajono savivaldybei Kauno regiono plėtros taryboje atstovauju aš ir Savivaldybės tarybos narys Gintaras Gružauskas.

Ketvirtadienį vyko Savivaldybės tarybos posėdis, kuriame tarybos nariai darbotvarkėje turėjo 43 klausimus, bet dėl NŽT pateiktų pastabų iš darbotvarkės turėjome atsiimti 12 sprendimo projektų ir 1 sprendimas taip pat buvo atsiimtas „Dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės 2024–2026 metų vietinės reikšmės kelių ir gatvių, finansuojamų kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis, prioritetinio objektų sąrašo patvirtinimo“. Visiems likusiems sprendimams buvo pritarta. Posėdžio įrašą galite peržiūrėti paspaudę nuorodą – https://www.youtube.com/watch?v=08seNEmQ9Z0

Vykome pasveikinti į Paparčius Anelės Gumbrevičienės, kuri praeitą šeštadienį kartu su savo šeimos nariais ir giminaičiais atšventė gražų 100 metų jubiliejų. Kadangi šeštadienį atvykti negalėjau, tai nuvyko Administracijos direktorius Karolis Petkevičius ir vicemeras Tomas Vaicekauskas.

Susitikimo su Kaišiadorių rajono policijos komisariato viršininku ir Kaišiadorių rajono policijos bendruomenės pareigūnėmis kalbėjomės apie visiems žinomą problemą – elektronines cigaretes ir narkotines medžiagas mokykloje bei jos ribose. Susitarėme, kad reikalingas susitikimas su švietimo įstaigų vadovais, tam, kad bendradarbiavimas būtų žymiai sklandesnis.

Taip pat, turėjome trumpą, bet labai darbingą susitikimą dėl artėjančio pagrindinio Lietuvos kultūros sostinės renginio „Kas čia daros?“, susitikimo metu Kaišiadorių kultūros centro vadovė pristatė 4 dienų programą, bus tikrai įdomu ir veiklų gausa džiugins bet kurio amžiaus žmones.

Naujienos ir kiti darbai

Minint Lietuvos įstojimo į NATO 20 sukaktį iškilminga Lietuvos ir NATO vėliavų pakėlimo ceremonija Teofiliaus Matulionio aikštėje Kaišiadoryse.

Balandžio 4 d. į Kaišiadoris atvyksta LR Prezidentas ir pirmoji ponia, kviečiame atvykti 17:15 į Kaišiadorių kultūros centrą ir užduoti Jums rūpimus klausimus.

Kviečiame į Kaišiadorių – Lietuvos kultūros sostinės renginį, kuriuo dovanosime šventę menininkams, kultūros veikėjams ir visuomenininkams, kurie puoselėja Kaišiadorių kraštą, kultūrą, aktyviai prisideda įgyvendinant Kultūros sostinės programą ir visus, kuriems rūpi istorinė atmintis.

Primenu, kad balandžio 12 d. 14 val. kviečiame į inkilų alėjos šventę, į kurią galite pagaminti savo inkilą ir sudalyvauti iškilmingoje eisenoje nuo V. Giržado progimnazijos.

Balandžio 13 d. 9:00 – 15:00 val. vyks Pavasario mugė Kaišiadoryse.

Pravieniškių k. prie pastato Rumšiškių g. 11 atidaryta nauja žaidimų aikštelė, kuri įrengta  panaudojus dalyvaujamojo biudžeto lėšas – 20 000 Eur. Žaidimų aikštelėje įrengta 110 kv. m danga, pastatytas vaikų žaidimų namelis, 2 spyruoklinės sūpynės, 1 balansinės sūpynės, karuselė,  2 lauko suoliukai, 2 šiukšliadėžės, įrengta apšvietimo atrama su LED šviestuvu ir vaizdo stebėjimo kamera. Taip pat papildomai iš seniūnijos biudžeto lėšų šioje aikštelėje įrengti 6 lauko treniruokliai (4500 Eur).

Gražaus visiems savaitgalio!

Jūsų meras
Šarūnas Čėsna