Kaišiadorių rajono savivaldybės mero savaitinė darbų apžvalga. Spalio 16-20 d.

Spalio 15–18 dienomis kartu su Administracijos direktoriumi, Bendrojo skyriaus vyriausiąja specialiste, Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėja bei Žaslių kultūros centro direktore lankėmės Bagdačio savivaldybėje (Sakartvelas). Kartu su Bagdačio savivaldybės meru Kakha Enukidze pasirašėme bendradarbiavimo sutartį, kuriai Savivaldybės taryba pritarė dar 2022 m. rugsėjo 26 d. Sutartyje numatyta siekti plėtoti abipusiškai naudingą bendradarbiavimą turizmo, kultūros, švietimo, socialinių ir ekonominių ryšių srityse. Sakartvelui siekiant narystės Europos Sąjungoje, Bagdačio savivaldybės atstovai aktyviai domėjosi Kaišiadorių rajono savivaldybės valdymo procesais, projektų įgyvendinimu, bendradarbiavimo galimybėmis konkrečiose srityse, galimybe susitikti ir pasidalyti abipuse patirtimi įvairių sričių specialistams. Planuojama, jog Bagdačio kultūros centro teatras, bendradarbiaudamas su Kaišiadorių kultūros centru, kitais metais atvyks į tarptautinį mėgėjų teatro festivalį „Vaidiname vieną pjesę“.

Į Kaišiadorių rajono savivaldybę buvo atvykę Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Kauno skyriaus vedėjas Svaigedas Stoškus ir vyriausiasis specialistas Liutauras Tarbūnas. Susitikimo metu buvo sprendžiamos Kaišiadorių rajono kultūros paveldo objektų priežiūros problemos, reglamentavimo aktualijos, tvarkybos darbų finansavimo klausimai, juridiniai klausimai dėl projektinių dokumentacijų derinimo.

Susitikimo su LEAN metodų koordinatoriais metu buvo aptartas tolimesnis LEAN metodų įgyvendinimo Savivaldybės administracijoje procesas.

Susirinkime su gyventojais dėl beglobių augintinių kontrolės mieste vyko karšta diskusija, kuri tikrai reikalinga dėl beglobių gyvūnų gerovės. Aptarėme esančius kačių namelius, gyventojų norą kurti VšĮ ir prisidėti prie gyvūnų gerovės, į pateiktus klausimus atsakė Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus specialistai.

Lietuvos kultūros sostinės 2024 infrastruktūros darbo grupės susirinkimas. Turime gerą žinią, kad jau prie savivaldybės pastato yra pastatytas šviečiantis ženklas „Kaišiadorys – Lietuvos kultūros sostinė 2024“. Šis ženklas jau dabar atvažiuojančius gyventojus ar svečius informuoja, kad kiti metai Kaišiadorims bus labai svarbūs.

Kas savaitinio susitikimo dėl Verslo vakaro renginio metu numatyta skirti 10 nominacijų, kurias greitai paskelbsime ir galėsite išreikšti savo nuomonę.

Gražaus visiems savaitgalio!

Jūsų meras
Šarūnas Čėsna