Kaišiadorių „Savingė“ krepšininkai I „Nostra.lt-RKL“ ratą baigė svarbia pergale

Gruodžio 9 dieną, namuose, Kaišiadorių „Savingė“ susitiko su kaimyninio miesto krepšinio komanda Jonavos „SC“.

Nuo pat varžybų pradžios varžovai buvo „paleisti“ į priekį ir pavyti mūsiškiai jų pavyti jau nesugebėta. Svečiams buvo pralaimėta galutiniu rezultatu 55:81. Šiose varžybose naudingiausiai žaidė Matas Cibulskis – 12 naudingumo balų.

Gruodžio 20 dieną, vėl Kaišiadoryse, Kaišiadorių „Savingė“ susitiko su Anykščių KKSC „ELMIS“ komanda. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie kontroliavo žaidimą visas rungtynes ir dvitaškius pataikydami aukštu, 60 procentų, taiklumu bei laimėdami tris iš keturių rungtynių kėlinių iškovojo užtikrintą pergalę galutiniu rezultatu 86:62. Naudingiausiai ir rezultatyviausiai kaišiadoriečių komandoje sužaidė Matas Cibulskis (18 taškų, 12/16 baudų., 9 išprovokuotos pražangos., 17 naudingumo balų).

Gruodžio 22 dieną, išvykoje, buvo susirungta su KK „Trakai“ komanda. Rungtynes geriau pradėjo kaišiadoriečiai ir, laimėdami visus keturis kėlinius, iškovojo pergalę rezultatu 100:80. Tai buvo ketvirta kaišiadoriečių komandos pergalė, kuri leidžia mūsų komandai po I „Nostra.lt-RKL“ rato likti devintoje vietoje ir vos viena pergale atsilikti nuo aštuntos vietos, kuri užtikrina vietą atkrintamosiose. Naudingiausiai ir rezultatyviausiai mūsų komandoje sužaidė kapitonas Ignas Mikulis (31 taškas ir 41 naudingumo balas).