Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla kviečia mokytis

Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla kviečia mokytis visus norinčius ir ne tik, nepriklausomai, kiek Tau metų ir ką veikei iki ateinant į mokyklą. Įgijęs specialybę Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykloje, turėsi tvirtą pagrindą po kojomis visą gyvenimą.

Siūlome įvairias mokymo formas: gali dirbti ir mokytis, suderinti motinystę ir mokymąsi, kai ko mokytis nuotoliniu būdu. Mes Tau mokame stipendiją, kompensuojame kelionės išlaidas, suteikiame bendrabutį, bėdoje padedame ne tik materialiai. Ne pamokų metu gali šokti, muzikuoti, sportuoti, siekti rekordų.

Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla (2)

2018 – 2019 mokslo metais Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla kviečia mokytis moksleivius baigusius 10 klasių, kurie nori įgyti ne tik vidurinį išsilavinimą, bet tuo pačiu įgauti ir pasirinktą profesiją:

  • Apdailininko (statybininko) (modulinė);
  • Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo (traktorininko TR1 kategorija) (modulinė);
  • Padavėjo ir barmeno (modulinė);
  • Staliaus;
  • Elektros įrenginių elektromechaniko.

Mokslai trunka 3 metus, o juos pabaigusiems suteikiamas ir vidurinis išsilavinimas.

Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla (3)

Turinčius vidurinį išsilavinimą ar išklausiusius 12 klasės kursą kviečiame įgyti Apskaitininko ir kasininko (modulinė) arba Suvirintojo (modulinė) profesijas. Šie mokslai trunka 1-2 metus.

Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykloje galima mokytis ir pagal pagrindinio ugdymo programą:

  • 8 klases baigusius mokinius priimame į I gimnazinę klasę;
  • 9 klases baigusius mokinius priimame II gimnazinę klasę.

I-II gimnazijos (9-10) klasėse technologijų dalykų pamokos skirtos ikiprofesiniam mokymui. III-oje gimnazijos (11) klasėje mokiniai galės motyvuotai rinktis norimą specialybę.

Taip pat kviečiame mokytis mokinius, kurie mokėsi pagal pagrindinio ugdymo individualizuotą programą

Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla (1)

Naujų mokinių priėmimas vyksta nuo 2018 m. birželio 1 d. iki rugpjūčio 29 d.

Stojančiųjų (baigus 10 ar 12 kl.) registracija, prašymų teikimas į Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklą ir kitas Lietuvos profesinio mokymo įstaigas vykdomas Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti sistemoje – internetinėje svetainėje profesinis.lamabpo.lt nuo 2018 m. birželio 1 d.

Visiems, kuriems reikės pagalbos ar konsultacijos pildant dokumentus LAMA BPO, nuo birželio 1 d. galės atvykti į mūsų mokyklą, kur darbuotojai padės užpildyti ir pateikti prašymus mokytis. Darbo laikas I-IV 9:00-16:30 ir V 9:00-15:30.

Mokinių, baigusių 8, 9 klases, priėmimas mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą į I (9 kl.) ar II (10 kl.) gimnazines klases Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos raštinėje dokumentai priimami nuo 2018 m. birželio 1 d.

Informacija teikiama atvykus adresu Girelės 57, Kaišiadorys, tel. 8 346 51899, el. pašto adresu rastine@zum.kaisiadorys.lm.lt bei Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos Facebook‘o profilyje.

Nr. 18/2

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto