Kaišiadorių ugniagesiai naktį skubėjo į gaisrą daugiaaukščio namo penktame aukšte

Šiąnakt, 11 min. po vidurnakčio, ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Kaišiadoryse, Gedimino g. 86-30 penktame namo aukšte dega butas. Į gaisro vietą nedelsiant buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos ir autokopėčios.

Po 4 minučių į gaisro vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai penktame aukšte esančiame bute rado smilkstantį lovos čiužinį. Saugodami gyventojų turtą ugniagesiai gelbėtojai smilkstantį čiužinį išnešė į lauką ir užpylė vandeniu.

Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl neatsargaus rūkymo lovoje. Laimei, šį kartą skaudesnių pasekmių pavyko išvengti. Gaisro metu apdegė tik pats čiužinys. Tačiau ne visiems rūkaliams taip pasiseka.

Praėjusią savaitę gaisruose žuvo trys žmonės. Visų jų mirties priežastis – neatsargus rūkymas. Trečiadienį Lazdijuose gesinti gaisro gyvenamajame name iškviesti ugniagesiai rado apdegusius moters ir vyro kūnus. Sekmadienį Varėnoje žuvo dar vienas rūkalius. Prieš aštuonias ryto į M. K. Čiurlionio gatvę iškviesti ugniagesiai surado apdegusį 61-erių metų vyro kūną. Gaisro metu išdegė kambarys, sudegė lova.

Šiemet gaisruose jau žuvo 86 žmonės, iš jų dėl neatsargaus rūkymo – 32.

Naujienos iš interneto