Kaišiadorių ugniagesiams praėjusią parą darbo netrūko: degė lentpjūvė, ūkinis pastatas ir kaminai

Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiai gelbėtojai turėjo keturis iškvietimus į gaisrus.

Gruodžio 28 dienos popietę, 12 val. 21 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Miškininkų gatvėje dega dviejų aukštų keturbučio namo kaminas. Per kelias minutes atskubėjus ugniagesiams gelbėtojams paaiškėjo, kad iškvietimas nepagrįstas ir jokio gaisro nėra. Iš kamino tiesiog rūko dūmai, pats kaminas nedegė.

Kiek daugiau nei po valandos, 13 val. 58  min., buvo gautas kitas pranešima, kad Palomenės seniūnijoje, Bartkuškių kaime dega mūrinė lentpjūvė. Į gaisravietę iškart buvo išsiųstos 4 autocisternos.

Atvykus pirmosioms pajėgoms ir atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad dega lentpjūvėje įrengtas poilsio kambarys. Pats pastatas mūrinis, vieno aukšto, stogas dengtas šiferiu. Gaisro gesinimui buvo suformuota dviejų ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais. Liepsnas pavyko numalšinti panaudojus du B tipo vandens švirkštus. 14 val. 44 min. gaisras buvo likviduotas.

Gaisro metu išdegė 4×3 m dydžio poilsio patalpa ir joje buvę apyvokos daiktai. Gaisro gesinime dalyvavo devyni ugniagesiai gelbėtojai. Patalpoje dūmų detektoriai nebuvo įrengti.

Vakare, 18 val. 14 min., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Eigeniškių kaime dega kaminas.

Atvykus ugniagesiams suodžiai kamine jau buvo išdegę, gaisrui kilti pavojaus nebuvo. Pats namas medinių rąstų, 11×6 m dydžio, vieno aukšto, stogas dengtas šiferiu. Name dūmų jutiklis yra įrengtas.

Gruodžio 29 dienos naktį, 1 val. 59 min., vėl suskambo aliarmas. Buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gegužės 1-osios gatvėje dega ūkinis pastatas. Į gaisro vietą taip pat buvo išsiųstos keturios autocisternos.

Po 5 min. nuo gauto iškvietimo atvykus pirmiesiems ugniagesiams atvira liepsna degė ūkinio pastato stogas. Pats pastatas mūrinis, 10×6 m dydžio, vieno aukšto, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu. Gaisro gesinimui buvo suformuota dviejų ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais. Iš degančio pastato buvo išneštas dujų balionas.

Liepsnas ugniagesiams pavyko numalšinti panaudojus du B tipo vandens švirkštus. 2 val. 28 min. gaisras buvo lokalizuotas, o 2 val. 45 min. paskelbta apie jo likvidavimą.

Gaisro metu sudegė pastato stogas ir dalis medinio perdengimo. Išdegė vidaus patalpos bei jose laikyti darbo įrankiai ir 3 m³ statybinės medienos. Gaisro gesinime dalyvavo 11 ugniagesių gelbėtojų.