Kaišiadorių ugniagesiams teko vykti į eismo įvykį ir į gaisrą Palomenės kaime (video)

Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiai skubėjo į du iškvietimus – eismo įvykį Rumšiškių seniūnijoje ir gaisrą Palomenės seniūnijoje.

Gegužės 22 dienos rytą, 10 val. 35 min., gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Būblių kaime susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis.

Atvykus gelbėtojams buvo susidūrusios dvi transporto priemonės. Laimei, jų viduje prispaustų žmonių nebuvo. Eismo įvykio metu vilkiko „Volvo FL“ vairuotojas nenukentėjo. Lengvojo automobilio „VW Passat“ vairuotojas iš automobilio buvo ištrauktas dar iki atvykstant priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms. Ugniagesiai jam uždėjo kaklo įtvarą ir perdavė atvykusiems medikams.

Po eismo įvykio ugniagesiai 3 mplote surinko išsiliejusius tepalus, nušlavė kelio dangą ir atjungė lengvojo automobilio akumuliatorius.

Tos pačios dienos vakarą, 19 val. 7 min., ugniagesiai sulaukė dar vieno pranešimo, kad Kaišiadorių rajone, Palomenės kaime, Miško gatvėje dega kaimynų ūkinis pastatas, gyvulių jame nėra.

Po keliolikos minučių atvykus pirmiesiems ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna. Ūkinis pastatas mūrinis, 5×10 m dydžio, perdangos dalis mūrinė, kita dalis – medinė, stogas dengtas šiferiu.

Gaisro metu nudegė ir buvo nuardyta dalis stogo dangos (25 m2), vandeniu sulietas vidus ir jame buvę namų apyvokos daiktai.

Iš ūkinio pastato ugniagesiai išvairavo traktoriuką skirtą žolei pjauti, išnešė kepsninę, išnešė, perkrovė ir perpylė vandeniu palėpėje sukrautas ąžuolines lentas (3 m3). Ugniagesiams taip pat pavyko nuo liepsnų apsaugoti už 10 metrų esantį gyvenamą namą.

Gaisro gesinimui ir vandens tiekimui buvo nutiesta 100 m ilgio magistralinė vandens linija nuo dirbtinio vandens šaltinio. Gaisrą gesinti taip pat padėjo į gaisravietę atskubėję trys ugniagesiai savanoriai.