Kaišiadorys – „Gazelės“ konferencijoje

Jau 15-uosius metus „Verslo žinios“ organizuoja konferenciją smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) „Gazelė“. Šiemet pirmą kartą į ją buvo pakviestos prisistatyti savivaldybės. Be Kaišiadorių, „Gazelėje“ Kaune dar dalyvavo Kauno miesto, Alytaus miesto ir rajono, Tauragės r., Šakių r., Raseinių r., Kėdainių r. savivaldybės.

Kaišiadorių TVIC vadovė Giedrė Streikauskaitė ir Kaišiadorių r. savivaldybės mero patarėja Vaida Babeckienė konferencijoje „Gazelė-2018“ pristatė Kaišiadorių rajono verslo ir turizmo aplinką, privalumus, savivaldybės bei TVIC taikomas paramos verslui priemones.

Lankytojams su pasididžiavimu pristatėme ilgiausiai Kaišiadorių rajone veikiančias ir nestovinčias vietoje SVV įmones – UAB „Gudobelė“, UAB „Roda“, UAB „Savingė“, UAB „Dovaina“ bei kitas, kuriančias įdomius produktus, pasirinkusias Kaišiadorių rajoną. Kvietėme kurti ir plėtoti savo verslus mūsų rajone, pasinaudojant Savivaldybės teikiama finansine parama verslo pradžiai, atleidimo nuo žemės, žemės nuomos ir NT mokesčių tvarka, pristatėme šiemet pradėjusią veikti paramos verslui priemonę – subsidijas verslo idėjos įgyvendinimui, Kaišiadorių TVIC teikiamas viešąsias paslaugas verslui, savivaldybės siūlomus sklypus Kaišiadoryse bei patalpas Kaišiadorių rajone. Renginio metu lankytojus teko konsultuoti dėl paramos verslui pagal NMA ir VVG priemones, pakviesti teikti paraiškas pagal paskelbtus bei būsimus kvietimus.

Konferencijos dalyviai domėjosi ne tik mūsų verslo aplinka bei lengvatomis. Ne mažiau klausimų sulaukėme apie turizmą, dauguma verslininkų sakė, jog Kaišiadorių kraštas jiems atrodo labai gražus, jame ne kartą buvę ir dar daug ką planuoja aplankyti kitais metais. Gavome klausimų apie Žiežmarių žydus, Padalių keltą, Girelės pažintinį taką, Kruonio HAE. Lankęsi rajone žmonės gyrė gražiai sutvarkytą V.Sladkevičiaus tėviškę Guronyse, Kalvių bažnyčią, Kaišiadorių katedrą, Žaslius – kaip „labai įdomų miestelį“.

Renginio metu buvo apdovanotos sparčiausiai augusios įmonės – 2018 m. „Gazelės“. Kaišiadorių rajono ŽŪB „Žiežmarių sodai“ buvo apdovanota kaip viena sparčiausiai augusių Kauno apskrities įmonių. Pajamų pokytis 2017 m. palyginti su 2015 m. – 235,5 proc.

Iš viso ženklą „Gazelė 2018“ gavo 12 Kaišiadorių rajono įmonių:

 1. Kaišiadorių raj. ŽŪB „Žiežmarių sodai“
 2. UAB „Atelana
 3. UAB „Dinapolis“
 4. UAB „Geras transportas“
 5. UAB „Naldas“
 6. UAB „Nemuno baldų prekyba“
 7. UAB „Printėja“
 8. UAB „Sauris“
 9. UAB „Soteras“
 10. UAB „Tomaldras“
 11. UAB „Unichem“
 12. UAB „Žiebena“

Ričardo Meškausko, Giedrės Streikauskaitės, Vaidos Babeckienes nuotr.

Giedrė Streikauskaitė
Kaišiadorių TVIC

Naujienos iš interneto