Kaišiadoryse atsinaujinusi vaikiškų drabužių parduotuvė pirkėjus vilioja ne tik patraukliomis kainomis

Kaišiadorys nėra didelis miestas, tačiau parduotuvių gausa nenusileidžia net ir didesniems Lietuvos miestams. Mūsų miestelyje įsikūrusios parduotuvėlės atranda savo klientų ratą ir kiekvieną kartą stengiasi jiems pasiūlyti vis įvairesnių ir naujesnių prekių. Ir, nepaisant vis didėjančios konkurencijos, Kaišiadoris atranda vis daugiau naujų verslininkų, kurie savo verslo plėtrą nusprendžia tęsti būtent čia. Juk Kaišiadorys yra ne tik rajono centras, bet ir tiesiog idealioje geografinėje padėtyje esantis miestas.

Anksčiau savo tinklalapyje jau ne kartą rašėme apie verslininkus ir verslininkes, kurie savo paslaugas bei prekes siūlo mūsų rajono gyventojams. Tačiau, atkeliavus šlapiam ir žvarbiam rudeniui, nusprendėme pasidomėti ar Kaišiadoryse yra parduotuvių, kur tėveliai galėtų už priimtiną kainą įsigyti kokybiškų drabužių savo atžaloms. Ir mūsų paieškos nebuvo bevaisės! Pasivaikščioję po Kaišiadoris ir palyginę siūlomų prekių kainas skirtingose parduotuvėse nusprendėme parašyti trumpą straipsnelį apie Kaišiadorių mieste atsinaujinusią vaikiškų drabužių parduotuvę „Smiltė“, kuri yra įsikūrusi Gedimino g. 62 (PC „Jolanda“) numeriu pažymėto pastato 2 aukšte.

Vaikiškų drabužių parduotuvė Smiltė (2)

Užėję į parduotuvę maloniai likome nustebinti gausiu vaikiškų drabužių pasirinkimu, pradedant nuo patiems mažiausiems skirtų smėlinukų ir kostiumėlių bei baigiant vyresniems skirtais drabužiais, striukėmis, batukais, suknelėmis ir pan. Kitaip sakant, čia užsukę tėveliai savo atžalas iškart galės aprūpinti viskuo nuo batukų iki kepurytės negaišdami savo laiko lakstymui po skirtingas parduotuves. O prie viso to prisideda ir tikrai padorios kainos. Pavyzdžiui, naujagimiui skirtas komplektukas, kurį sudaro smėlinukas, kelnytės bei kepurytė, nekainuoja nė 8 eurų. Vaikiškos šiltos žieminės striukės kainuoja nuo 20,5 iki 37,5 eurų, paltukai  – nuo 23,5 iki 35,5 eur, o kelnytės – vos nuo 6 eurų. Ypatingai populiarios palaidinės berniukams su animaciniais herojais kainuoja apie 7 Eur. Ir dar daug įvairių prekių, tokių kaip suknytės, megztinukai,  batukai, kepurytės, kostiumėliai ir pan. O prie viso to dar taikomos ir papildomos nuolaidos!

Vaikiškų drabužių parduotuvė Smiltė (3)

Tačiau dažniausiai kaina nebūna lygi kainai dėl drabužių kokybės. Juk tikriausiai ne vienas esame susidūrę, kuomet pataupome kelis eurus ir įsigyjam pigesnę prekę ar drabužį su ženklu „Made in China“, kuris po pirmo skalbimo (o kartais net ir jo nereikia) praranda savo formą, spalvas ar net prairsta. Tad iškart parduotuvėje buvusios pardavėjos nusprendėme tiesiai šviesiai paklausti apie drabužių kokybę ir kieno jie gamybos.

„Visi mūsų drabužėliai yra kokybiški, pasiūti iš natūralių audinių. Didžioji dauguma jų yra gerai žinomų lenkų gamintojų, tokių kaip LidMar, Laloca, Voga By Italia, Gamex, MUMU kids ir kt. Aukšta gaminių kokybe pasižymi ir iš pirkėjų gerų atsiliepimų sulaukia turkiški Free Juniors, Breeze Girls, Pink, Violen, Barmy, E&H  firmų drabužėliai, kurie net po daugelio skalbimų neišblunka, neišsitampo ir yra patogūs bei praktiški. Taip pat yra Lietuviško prekinio ženklo CanGo kolekcija mažiesiems ir paaugliams. Kadangi su dauguma tiekėjų sudarytos ilgalaikės sutartys, tai ir kainos yra tikrai labai patrauklios, o asortimentas nuolat atnaujinamas“ – sakė parduotuvėje besidarbavusi pardavėja.

Vaikiškų drabužių parduotuvė Smiltė (5)

Na ir tikrai… Uždavę tokį klausimą pardavėjai ir sulaukę atsakymo po to pasijutome tarsi patys nieko neišmanantys. Juk vien palietus pačių drabužių medžiagą ir juos patyrinėjus jaučiama kokybė. O juk ir pagal drabužių dizainą matosi, kad jie siūti ne vien tik dėl to, kad „pasiūti ir greičiau parduoti“, bet tam, kad juos siuvanti įmonė keltų savo prekės ženklo įvaizdį.

Tam, kad savo skaitytojus galėtume supažindinti su parduotuvės vaikams „Smiltė“ prekių asortimentu, paprašėme pardavėjos leisti padaryti kelias nuotraukas, kuriomis dalinamės ir su savo skaitytojais. Pardavėja mielai leido mums „pašeimininkauti“ parduotuvėje bei pridūrė, kad prekes galima užsisakyti ir internetinėje parduotuvė www.smiltevaikams.lt – kas yra ypač patogu tiems, kurie gyvena rajone ir neturi laiko atvykti į pačią parduotuvę. O tiems mūsų skaitytojams, kurie yra iš kitų miestų, drabužių parduotuves „Smiltė“ galite rasti ir Alytuje esančiame PC „Maxima“ (Santaikos g. 34), Anykščiuose esančiame PC „Norfa“ (Vilniaus g. 22), Ukmergėje įsikūrusiame PC „Eifelis“, visiems gerai žinomame PC „Savas“, kuris randasi Kaune, Savanorių pr. 346 bei, žinoma, Kaišiadoryse esančiame PC „Jolanda“, Gedimino g. 62.

Vaikiškų drabužių parduotuvė Smiltė (8)

Ačiū parduotuvės vaikams „Smiltė“ pardavėjai, kuri leido mums „pašeimininkauti“ savo parduotuvėje bei su mielu noru viską papasakojo apie čia esančias prekes. Malonu, kad Kaišiadorių miestą vis atranda ir jame savo verslą plečia vis daugiau verslininkų. Na, o visiems tėveliams ir mamytės rekomenduojame su savo atžalomis užsukti į vaikiškų drabužių parduotuvę „Smiltė“ bei patiems apžiūrėti čia esančias prekes.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto