Kaišiadoryse atsirado „Tadas Blinda“? Pastoviai trukdo policijos darbą, pradurdinėja automobilių padangas

Pastaruoju metu dėl vieno viskuo nepatenkinto gyventojo policijos pareigūnams Kaišiadoryse padaugėjo darbo. Kelių Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, šalia Vaclovo Giržado progimnazijos, esančių daugiabučių gyventojai pradėjo sulaukti pastovių policijos pareigūnų vizitų ir baudų.

Gyventojai, nerasdami vietos pasistatyti savo automobilio, dažnu atveju, kad netrukdyti nei kitiems aikštelėje esantiems automobiliams išvažiuoti, nei pėstiesiems praeiti, savo automobiliu vienu ar dvejais ratais užvažiuoja ant šaligatvio bordiūro krašto. Taip pastačius automobilį realiai jis netrukdo nei pėstiesiems (ant šaligatvio plytelių jie net neuvažiuoja), nei šalia esantiems automobiliams, kurių vairuotojai gali išvažiuoti. Tačiau dėl tokio automobilio statymo gyventojams nuolatos yra iškviečiami policijos pareigūnai, kurie iškart išrašo baudas. „Dėl to, kad kitiems nesukelti nepatogumų, tenka susimokėti. Ką jau ir bepadarysi“ – sako gyventojai.

Baudos yra baudos, tačiau pastaruoju metu riba jau buvo peržengta, kuomet, net ir tvarkingai pasistačius automobilį, gyventojams buvo pradėtos gadinti jų automobilių padangos.

Kaišiadorių rajono policijos komisariate balandžio 9 dieną, apie 9 val., buvo gautas pranešimas, jog Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, daugiabučio namo kieme apgadintas automobilis BMW – pradurtos dvi padangos. Nors pareigūnai dar tikslina įvykio aplinkybes, tačiau jau ir patiems gyventojams yra aišku kieno tai darbas. Belieka tik tikėtis, kad policijos tyrėjai ir patys nesunkiai susies šiuos atvejus ir kaltininkas bus patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už tyčinį svetimo turto sugadinimą.

Tuo pačiu policijos pareigūnai pataria statyti automobilius gerai apšviestose vietose ir kuo arčiau savo gyvenamosios vietos. Taip pat skatina pasikalbėti su kaimynais saugumo tema ir paprašyti, jog pamatę ką nors įtartinai vaikščiojantį aplink automobilį, iš karto informuotų automobilio savininką ir paskambintų bendruoju pagalbos telefonu 112.