Kaišiadoryse duris atvėrė nauja odontologijos ir implantologijos klinika

Balandžio mėnesį Kaišiadoryse duris atvėrė nauja odontologijos ir implantologijos klinika OpusDentus. Klinikos įkūrėja gydytoja odontologė Indrė Galičinienė tam ruošėsi ilgą laiką ir džiaugiasi, kad pacientams vienoje vietoje galės pasiūlyti visą ir platų paslaugų spektrą, kuris užtikrins išsamų ištyrimą ir kokybišką gydymą. OpusDentus specialistai turi ilgametę, daugiau nei 12 metų, darbo patirtį, nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją, kad pacientams galėtų pasiūlyti moderniausius gydymo metodus ir medžiagas, o nauja klinikos įranga pacientams suteiks visapusišką komfortą gydymo metu. Terapinis suaugusiųjų ir vaikų gydymas, implantacijos, protezavimas, estetinis plombavimas, šaknų kanalų gydymas mikroskopu, chirurginis gydymas, profesionali burnos higiena, dantų balinimas ir rentgenologiniai tyrimai – tai pagrindinės paslaugos, kurios atliekamos siekiant aukščiausios kokybės.

Gyd. Indrė specializuojasi terapiniame, dantų šaknų kanalų gydyme ir protezavime. Kanalų gydymo kokybei užtikrinti klinikoje naudojamas moderniausias Leica mikroskopas ir naujausi kanalų valymo ir užpildymo įrenginiai. Tai leidžia atlikti endodontinį gydymą/pergydymą net ir sudėtingiems atvejams.

Gyd. Aivaras nepriekaištingai atlieka estetinius plombavimus ir protezavimus. Ilgaamžiškumui ir estetikai išlaikyti naudojamos nano kompozitinės plombavimo medžiagos. Pacientams pasiūlomas, sudaromas ir paaiškinamas pilnas ir išsamus gydymo planas.

Patyręs OpusDentus klinikos burnos chirurgas gali išspręsti net ir sudėtingiausius gydymo ir implantacijos atvejus, o tai leidžia pacientams atstatyti prarastus dantis ir kramtymo funkciją.

Kiekvienas pacientas yra maloniai laukiamas ir kviečiamas apsilankyti.

Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje www.opusdentus.lt

Facebook www.facebook.com/profile.php?id=61558620415610

Instagram https://www.instagram.com/opusdentus

Registracija telefonu +37068902922

Gedimino g. 59, Kaišiadorys

Nr. 24/33