Kaišiadoryse esančios fotostudijos „Love to foto“ fotografė Aistė atskleidė, kokios garsenybės pernai lankėsi Kaišiadoryse

2016-ieji metai fotostudijos „Love to foto“ fotografei ir jos įkūrėjai Aistei buvo išties išskirtiniai. Per praėjusius metus studijoje apsilankė daugybė žmonių, buvo atlikta daugiau nei 250 fotosesijų, o pati „Love to foto“ įkūrėja gali pasigirti ne tik dideliu studijos populiarumu, bet ir atnaujintu studijos interjeru.

„Jeigu nori, kad žmonės lankytųsi čia, tuomet turi stengtis dėl jų. Dėl to norėjau ne tik atnaujinti erdves, bet turėti kažką tokio, ko kitur nėra. Naujausias mano ir klientų džiaugsmas – mėnulis. Tai didelė ir neįprasta foto dekoracija, kurią visi įsimyli iš pirmo žvilgsnio“ – sakė fotografė Aistė.

love-to-foto

Love to foto“ studijos paslaugomis dažnai naudojasi ir pramogų pasaulio žmonės. Ilgametė draugystė su grupės „Sirenos“ merginomis pastūmėjo sukurti bendrą projektą ir net nufilmuoti video klipą dainai „Sugrįšk“.

Studijos erdvės puikiai tiko įgyvendinti šiai idėjai. Fotografė ne tik ėmėsi operatorės ir režisierės vaidmens bet ir pasirūpino merginų grupės įvaizdžiu nuo makiažo iki šukuosenų.

grupe-sirenos

Praėjusių metų pabaigoje studijoje apsilankė visas būrys Lietuvoje garsių renginių vedėjų. Suburti charizmatiškojo renginių vedėjo Vytauto Bertašiaus jie fotografavosi naujam bendram projektui, kuris kol kas laikomas paslaptyje. Renginių vedėjų tarpe ir visiems žinomi veidai: grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius, grupės „Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius bei Radiocentro laidų vedėjas Jonas Norkevičius.

img_2057

Taip pat praėjusiais metais Aistės Varškevičienės studijoje lankėsi TV operatorius Remigijus Sinkevičius su sužadėtine Albina, kitiem galbūt labiau žinomas reperio „MC Remsi“ slapyvardžiu. Tai tas pats drąsuolis, kuris savo mylimajai pasipiršo LNK laidoje „Geriausi mūsų vakarai“. Fotografė Aistė rudenį įamžins ir jų vestuves.

remigijus-sinkevicius

Fotografė taip pat džiaugiasi praėjusio vestuvių sezono rezultatais.

„Prabėgęs vestuvių sezonas buvo išties puikus! Noriu padėkoti visiems jauniesiems už pasitikėjimą, už šypsenas, už asmenines padėkas bei šiltas žinutes, kurios mane pasiekia net gerokai po vestuvių. Tai man labai svarbu ir pakylėja naujiems darbams“ – sakė Aistė.

Fotografė siunčia linkėjimas būsimiems jauniesiems ir dalijasi keliomis meilės švenčių akimirkomis bei linki nepamiršti, kad „Meilė yra graži“.

love-to-foto

Daugiau fotografės darbų galite rasti svetainėje www.love2foto.lt arba Facebook’e paskyroje https://www.facebook.com/vaiste.fotografija

Interviu pabaigoje fotografė prasitaria, kad artimiausiu metu viešai pristatys išskirtinius kadrus iš fotosesijos Afrikoje. Taip pat pasidalino planais didinti „Love to foto“ kolektyvą. Praėjusių metų pabaigoje ne tik interjerą bet ir foto techniką atsinaujinusi fotografė kviečia visus apsilankyti.