Kaišiadoryse girto vairuotojo gaudynės baigėsi tik užblokavus kelią

Neblaivūs potencialūs žudikai toliau siautėja Kaišiadoryse. Vienas toks kelių gaidelis pareigūnams įkliuvo ir šiąnakt.

Kaip informuoja Kauno apskrities VPK, lapkričio 7 dienos naktį, apie 3 val. 5 min., Kaišiadoryse buvo pastebėtas pavojingai manevruojantis automobilis „Renault Espace“. Policijos pareigūnų stabdomas automobilio vairuotojas nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams sustoti ir, padidinęs greitį, nuvažiavo link Kauno. Neblaivaus bėglio gaudynės baigėsi tik užblokavus jam kelią greitkelyje, kur ir buvo sustabdytas jo vairuojamas automobilis. Automobilio vairuotojui (gimusiam 1974 m.) nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,17 prom.

Kaišiadoriečiams.lt primena, kad panašios bėglio gaudynės Kaišiadorių miesto gatvėmis vyko ir spalio 17 dienos naktį. Tuomet apie 3 val. 50 min. Kaišiadoryse, Vytauto Didžiojo gatvėje, nestojo pareigūnų stabdomas automobilis „Audi A4“. Pasirodo, kad gaudynės ilgai netruko.

Gedimino gatve nuo policijos pareigūnų sprunkantis minėto automobilio vairuotojas, žiedinėje sankryžoje šalia „Viada“ degalinės, nesuvaldė automobilio, vartydamas kelio ženklus pralėkė žiedinės sankryžos viduryje esantį kalnelį, nuvažiavo nuo kelio ir kliudė gatvės apšvietimo stulpą. Nuo kelio nulėkęs ir apšvietimo stulpą numušęs automobilis sustojo tik netoli prekybos centro „Pasažas“ automobilių stovėjimo aikštelės. Dėl nuversto apšvietimo stulpo visoje Gedimino gatvėje dingo apšvietimas. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Vairuotojas blaivumą tikrintis atsisakė.

Tą kartą į eismo įvykio vietą iškviesti ugniagesiai gelbėtojai atjungė automobilio akumuliatorių, nuvalė 30 m² važiuojamosios kelio dalies ir 30 m² šaligatvio.

Panašu, kad nuo policijos pareigūnų sprukę jaunuoliai visai nenorėjo bendrauti su policijos pareigūnais. Automobilio savininko bei vairuotojo tapatybių pradžioje nustatyti nepavyko.

Pasak eismo įvykį mačiusių asmenų, vairuotojas turėjo jau ne vieną eismo įvykį ir neseniai yra grįžęs iš įkalinimo įstaigos. Tačiau, panašu, kad iš savo klaidų kalint joje jam nepavyko pasimokyti.