Kaišiadoryse įkurta pirmoji saugios kaimynystės grupė

Kaišiadorių miesto senamiesčio bendruomenė turi kuo pasigirti – įkūrė pirmąją saugios kaimynystės grupę Kaišiadorių mieste. Šio miesto senamiesčio bendruomenė gali pasidžiaugti savo aktyvia bendruomenės pirmininke Janina Bičkauskiene, kurios iniciatyva Kaišiadorių miesto Beržų gatvės gyventojai pasirašė saugios kaimynystės grupės susitarimą su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kaišiadorių rajono policijos komisariatu ir Kaišiadorių miesto seniūnija.

Gruodžio 15 d. į bendruomenės ataskaitinį susirinkimą atvyko Kaišiadorių miesto senamiesčio bendruomenės nariai, Lietuvos Respublikos Seimo narys Mantas Adomėnas bei Kaišiadorių rajono vicemeras Algimantas Janavičius.

Susitikimo metu Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus specialistės pasidalino su susirinkusiais gerąją patirtimi, kuriant saugias kaimynystes ne tik Kaišiadorių rajone, bet ir Kauno mieste. Gyventojams pateikė pavyzdžių bei kalbėjo apie naudą bendruomenėms, kurios yra pasirašiusios saugios kaimynystės susitarimus su policija ir savivalda.

Jaukaus susitikimo metu ne tik buvo aptarti gyventojams rūpimi klausimai, bet ir pasirašyta saugios kaimynystės grupės sutartis. Kaišiadorių miesto Beržų gatvės saugios kaimynystės grupės koordinatoriui Juozui Bičkauskui įteikta signalinė lenta apie saugios kaimynystės grupės veiklą šioje bendruomenėje.

Pareigūnai džiaugiasi, jog gyventojai supranta, jog tik kartu bendradarbiaudami galime pasiekti puikių rezultatų. Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti bei kurti sau ir savo artimiesiems saugesnę aplinką.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.

Naujienos iš interneto