Kaišiadoryse įvyko pirmoji TukuTuku Akademijos vaikų vasaros stovykla

Stovykla –  tai pats geriausias laisvalaikio praleidimo būdas vaikams vasaros metu.  Laikotarpis, kai nereikia keliauti į mokyklą, gali būti labai nuobodus. Tėveliams vasaros metu reikia eiti į darbą, o jų atžalos neretai išsiunčiamos pas senelius arba tiesiog pasyviai leidžia laiką namuose ar kiemuose. Tačiau šiais metais liepos mėnesį atsirado išeitis – Kaišiadoryse buvo įkurta vaikų vasaros stovykla – TukuTuku Akademija, kuri įsikūrė Kaišiadorių geležinkelio stotyje 2 – ame aukšte. Stotis atgijo nuo mažųjų stovyklautojų klegesio. Čia susirinko 7 – 10 metų stovyklautojai.

Vasaros stovykla

Niekas negali atstoti vasaros stovyklos įspūdžių. Svarbiausia – nauji draugai, smagūs užsiėmimai ir šilta vasariška tarpusavio atmosfera. Jaunos, energingos ir pilnos išmonės vadovės per vieną dieną vaikams tampa geriausiomis draugėmis. Dažniausiai stovyklos draugystė tęsiasi ne vienerius metus. Stovyklos nauda vaikams neabejotina – lavinami bendri įgūdžiai, smagaus laiko praleidimas kartu, aktyvios pramogos bei edukacinės veiklos, nauji draugai bei neišdildomi įspūdžiai.

Kiekviena stovyklos diena buvo išskirtinė ir linksma, kvietė vaikus į įvairias veiklas, kuriuose vaikai išbandė save, daug sužinojo ir patyrė. Neapsakomi pojūčiai apima įvairius dalykus darant pirmą kartą, kur kiekvienas darė „drugelius“ ir galėjo parsinešti namo.

Vaikų stovykla

Stovyklautojai rinko vasaros dovanas. Viena didžiausių – draugystė. Džiaugėsi susitikę senus draugus, atradę naujus. Smagu, kai visiškai nepažįstami vaikai tampa gerais draugais. Veiklos ir įvairių užsiėmimų stovyklautojams netrūko. Tuo įsitikino tėveliai, atvykę iš stovyklos pasiimti savo atžalų, kurios „neturėjo laiko“ bendrauti, nes jų laukė žaidimai, nauji draugai. Visi klegėjo žaisdami smagius žaidimus. Patirti įspūdžiai ir pojūčiai skirtingi, džiugūs, prasmingai pamokantys. Tėveliams dažniausiai tekdavo akimis paganyti ir laukti savo atžalų, kad galėtų pasiimti juos ir važiuoti namo.

Džiaugiamės, kad viskas pavyko. Prie dovanų kaupimo ir pojūčių rinkimo prisidėjo vadovė Evelina Senkevičiūtė. Vasaros stovykla buvo tikras atradimas mūsų dukrai. Jai ši stovykla labai patiko. Namo grįždavo kupina įspūdžių ir emocijų. Nuostabi vadovė, kuri neleido vaikams nuobodžiauti, kiekvieną dieną vis kažką naujo ir įdomaus sugalvodavo, užimdavo vaikus. Ačiū stovyklos iniciatorėms Linai ir Loretai!

Žydronė Paškevičienė
Stovyklautojos Skaistės Paškevičiūtės mama

Naujienos iš interneto