Kaišiadoryse lankėsi investuotojai iš Jungtinių Amerikos Valstijų

Kaišiadorių rajono savivaldybėje š. m. gegužės 17 d. vyko apskritojo stalo diskusija apie „Investavimo galimybės Kaišiadoryse”. Siekiant pristatyti ekonominį savivaldybės potencialą, Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus ir LR Seimo narys Žygimantas Pavilionis organizavo apskrito stalo diskusiją su gerai žinomais investuotojais iš Jungtinių Amerikos Valstijų apie investavimo galimybes Kaišiadoryse.

Savivaldybėje viešėjo Strategic Staffing Solutions atstovai: viceprezidentas Jeff Nelson, finansų kontrolierius Mark Redman, šalies vadybininkas Mantautas Paškevičius, Tarptautinės apskaitos įmonės UHY (International accounting firm UHY) partneris Mr. Bill Kingsley, „Sodra“ Komunikacijų skyriaus patarėjas Donatas Jankauskas.

Diskusijos metu Savivaldybės meras Vytenis Tomkus pristatė Kaišiadorių rajono ekonominį potencialą, rajono privalumus, pagrindines verslo sritis bei potencialią vietą investicijoms – Kruonio technologijų parką bei kitas investavimo galimybes. Strategic Staffing Solutions atstovas viceprezidentas Jeff Nelson pasidžiaugė apsilankymu Kaišiadoryse ir pažymėjo, kad pirmą kartą Lietuvoje apsilankė 1994 metais ir nuolat besilankydamas pastebi teigiamus ekonomikos ir vystymosi pokyčius.

Kaišiadoryse lankėsi investuotojai iš JAV

Pagrindinės Strategic Staffing Solutions atstovaujamos Lietuvoje veikiančios kompanijos „Intermedix“, „Callcredit Information Group“, „Festo“, „Nielsen&Nielsen“ paslaugų centrai bei gamybinės įmonės „Jotron“, „Fazer“, „Kitron“ bei kitos Lietuvoje šiuo metu yra įkūrusios apie 7000 darbo vietų, daugiausiai Vilniuje ir Kaune. Kaip vienas iš esminių dalykų sukuriantis patrauklias sąlygas investicijų plėtrai įvardinta skaidri, užsienio ir vietos investuotojams vienoda mokesčių sistema. Kalbėdamas apie Kaišiadorių rajoną svečias iš JAV akcentavo išskirtinę ir patogią geografinę padėtį, kuri sukuria papildomas galimybes ir sąlygas verslo plėtrai Kaišiadorių rajone. Svečiai taip pat teiravosi apie potencialias vietas investicijoms – laisvus žemės sklypus bei pastatus.

Diskusijoje dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera, jo pavaduotojas Tomas Vaicekauskas, Savivaldybės mero patarėjai Vaida Babeckienė ir Romualdas Kubiakas, Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Giedrė Streikauskaitė, savivaldybės administracijos darbuotojai bei vietos žiniasklaidos atstovai. Po diskusijos su LR Seimo nariu ir buvusiu Lietuvos Respublikos ambasadoriumi JAV Ž. Pavilioniu aptarti tolimesni Savivaldybės veiksmai investicijų iš JAV pritraukimui.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.

Naujienos iš interneto