Kaišiadoryse lankėsi LR Seimo narys Mykolas Majauskas

Kaišiadoryse lankėsi LR Seimo narys, Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas Mykolas Majauskas. Susitikime Savivaldybėjė su LR Seimo nariu dalyvavo: Savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Savivaldybės mero patarėjai Vaida Babeckienė ir Romualdas Kubiakas, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos, Švietimo skyriaus darbuotojai, švietimo ir socialines paslaugas teikiančių įstaigų atstovai bei NVO atstovai.

Mykolas Majauskas (1)

Susitikime Savivaldybėje buvo kalbama apie vaikų teisių apsaugos sistemos pertvarką, smurto prieš vaikus pažabojimą, pozityvios tėvystės skatinimą bei pagalbą šeimoms, smurto prieš vaikus, patyčių bei savižudybių prevenciją bei kovą su įvairiomis priklausomybėmis. Taip pat buvo aptartos pagrindinės socialinės problemos ir socialinė aplinka rajone. Savivaldybėje apsilankęs svečias pasidžiaugė, gerai užtikrinama vaikų teisių apsauga rajone, po darbo valandų, savaitgaliais ir naktimis budinčiais darbuotojais, kurie operatyviai reaguoja į iškylančias problemas vaiko teisių apsaugos srityje. Taip pat pasidžiaugė, kad Kaišiadoryse vienoje iš pirmųjų Lietuvos savivaldybių 2016 metais buvo pasirašytas Savižudybių prevencijos memorandumas bei įvykusių įžanginių mokymų savižudybių prevencijos tema.

Mykolas Majauskas (2)

Susitikimui baigiantis Savivaldybės meras Vytenis Tomkus įteikė svečiui Savivaldybės suvenyrus bei simbolinį Kaišiadorių socialinių paslaugų pagamintą meškiuką, kuris bus dalinamas smurtą patiriantiems ir matantiems vaikams. Mykolas Majauskas Savivaldybės merui įteikė nepaprastą dovaną – Lietuvos tarybos 1918 m. vasario 16 d. pasirašyto dokumento – Lietuvos nepriklausomybės akto – kopiją. Po susitikimo Savivaldybėje LR Seimo narys taip pat lankėsi Kaišiadorių ligoninėje, Kaišiadorių PSPC bei Kaišiadorių psichikos sveikatos centre, Paparčių šv. Juozapo šeimos namuose. Vėliau Kaišiadorių rajono viešojoje bibliotekoje Mykolas Majauskas pristatė knygą „Knyga be pavadinimo“, į kurią sudėtos nusižudžiusių žmonių giminaičių istorijos.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto