Kaišiadoryse lankėsi NATO pajėgų integravimo vieneto delegacija ir JAV kariai (foto)

Spalio 6 dieną Kaišiadoryse lankėsi NATO pajėgų integravimo vieneto delegacija ir JAV kariai su savo technika bei ginkluote.

Kol NATO delegacijos atstovai su Kaišiadorių rajono savivaldybės meru ir kitais administracijos darbuotojais aptarinėjo aktualius klausimus, Lietuvoje dislokuotų NATO pajėgų JAV kariai Teofiliaus Matulionio aikštėje visiems susirinkusiems demonstravo savo šarvuočius bei turimą ginkluotę. Kariai noriai bendravo su visais gyventojais. Ypač smalsūs buvo mažieji, kurie kartu su savo mokytojomis noriai lipo į šarvuočių vidų bei „išbandė“ karių ginklus.

Daugiausia susidomėjimo sulaukė karių atsivežti automatiniai ginklai bei kulkosvaidžiai, kuriuos palaikyti, užtaisyti ir pabandyti taikytis galėjo kiekvienas norintis. Viso susitikimo metu vaikai ginklų tiesiog nepaleido iš rankų, o kai kurie greitai išmoko jau ir patys juos užtaisyti.

Na, o vyresniems vaikinams ir merginoms, kurie nori ne tik palaikyti šiuos ir panašius ginklus, bet ir pašaudyti iš jų bei pamiršti savo kasdienius rūpesčius, kviečiame prisijungti prie Krašto apsaugos savanorių pajėgų 208-ios pėstininkų kuopos, kuri yra įsikūrusi Kaišiadoryse. Susisiekti su kuopos vadovybe bei sužinoti daugiau informacijos kaip tapti kariais savanoriais galite parašę el. paštu 208@mil.lt arba paskambinę tel. 8 615 87759.