Kaišiadoryse lankėsi partneriai iš Jogevos apskrities

Kaišiadorių rajono savivaldybėje apsilankė tarptautinio bendradarbiavimo partneriai iš Estijos Respublikos Jogevos apskrities. Svečius savivaldybės didžiojoje salėje priėmė Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, administracijos direktorius Česlovas Neviera, savivaldybės mero pavaduotojas Algimantas Janavičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Vaicekauskas, mero patarėjas Romualdas Kubiakas, Savivaldybės administracijos specialistai.

Jogevos delegacijai, kurią sudarė Jogevos apskrities gubernatorius Viktor Svjatõšev, jo patarėjas ir Jogevos apskrities gimnazijos atstovai, buvo pristatyta švietimo sistema Lietuvoje bei Kaišiadoryse. Svečiai domėjosi Kaišiadorių rajono švietimo įstaigose įgyvendinamais projektais, mokyklų tinklo struktūra, pasidalinta abipuse patirtimi įgyvendinant švietimo projektus. Kaišiadoriečiams buvo aktualu sužinoti, kokiais būdais ir metodais Estijos mokyklose tobulinama pamoka, kaip vertinama kiekvieno mokinio pasiekta pažanga.

Kaišiadorių Kruonio gimnazijoje svečiai iš Estijos susipažino su gimnazijos mokymo sistema, apsilankė gimnazijos bibliotekoje, stebėjo, kaip vyksta įvairūs užsiėmimai, taip pat aptarė dalyvavimą bendruose projektuose, apžiūrėjo įdomų mokykloje veikiantį muziejų. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje estams didžiausią įspūdį paliko gimnazijoje veikiantis informacinis centras, biblioteka, šiuolaikiškai įrengti kabinetai. Svečiai taip pat apsilankė ir neseniai renovuotoje Kaišiadorių rajono mokykloje–darželyje „Rugelis“ .

Kaišiadorių r. savivaldybės informacija

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto