Kaišiadoryse lankėsi partneriai iš Jogevos

Kaišiadorių rajono savivaldybėje apsilankė tarptautinio bendradarbiavimo partneriai iš Estijos Respublikos Jogevos apskrities, kuriuos priėmė Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Administracijos direktorius Česlovas Neviera, jo pavaduotojas Tomas Vaicekauskas, mero patarėjai Vaida Babeckienė ir Romualdas Kubiakas, Savivaldybės administracijos specialistai.

Susitikimo metu Savivaldybės meras Vytenis Tomkus  svečiams pristatė Kaišiadorių rajoną, jo ekonominį ir turistinį potencialą. Svečių delegacija iš Jogevos, kurią sudarė Jogevos apskrities administracijos darbuotojai, domėjosi įgyvendinamais projektais, administracine struktūra, pasidalinta abipuse patirtimi švietimo, kultūros ir investicijų  srityse.

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje estams didžiausią įspūdį paliko mokyklos radijas, biblioteka ir  šiuolaikiškai įrengti kabinetai. Kaišiadorių socialinių paslaugų centre svečiai susipažino su  centro darbuotojų  teikiamosis paslaugomis ir veikla, UAB „Roda“ – su gamybos procesu ir gaminama produkcija. Vizitą Kaišiadoryse Jogevos apskrities delegacija baigė apsilankymu kardinolo Vincento Sladkevičiaus tėviškėje Guronyse.

Kaišiadorių r. savivaldybės informacija

Naujienos iš interneto