Kaišiadoryse lankėsi Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga

2017 m. liepos 10 d. Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga bei LR Seimo narė Laimutė Matkevičienė.

Aurelijus Veryga

Šiame susitikime Kaišiadorių rajono savivaldybės vadovai: Savivaldybės mero pavaduotojas Algimantas Janavičius, Administracijos direktorius Česlovas Neviera jo pavaduotojas Tomas Vaicekauskas, Savivaldybės tarybos ir mero sekretoriato ir Savivaldybės administracijos darbuotojai, Sveikatos priežiūros įstaigų vadovai diskutavo apie aktualiausius sveikatos apsaugos ir priežiūros klausimus Kaišiadorių rajone bei esamas problemas.

Kaišiadoryse lankėsi Aurelijus Veryga

Daug diskutuota dėl VŠĮ „Kaišiadorių ligoninė“ ateities ir ligoninių tinklo optimizavimo proceso, dėl VŠĮ „Kaišiadorių greitosios medicinos pagalbos stotis“ perspektyvų ir GMP rajonuose ateities klausimų. Aptarta projekto E-sveikata eiga bei šio projekto pritaikymas ir problematika. Aptartos Asmens sveikatos priežiūros įstaigų renovacijos ir finansavimo problemos. Susitikime su LR Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga dalyvavo ir Kaišiadorių rajono gyventojai.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.