Kaišiadoryse naujai atsidariusiame odontologijos kabinete laukiami ne tik suaugusieji, bet ir vaikai

Ko gero vyresni mūsų skaitytojai dar gerai prisimena tuos laikus, kai su siaubu reikėdavo eiti pas odontologą. Niūrus kabinetas, specifinis vaistų kvapas ir tas nemalonus dantų grąžto garsas… Laimei, medicina tobulėja taip sparčiai, kad mūsų vaikai tik iš pasakojimų gali susidaryti vaizdą, kaip anksčiau buvo tvarkomi dantys. Dabar apsilankymas pas odontologus yra nepalyginamai malonesnis! Jauki aplinka, malonus, rūpestingas, jaunatviškas bei visuomet besišypsantis personalas, nauja įranga bei technologijos – visa tai jau ir mūsų mieste!

Labai dažnai įvairiuose kaišiadoriečių Facebook‘o grupėse ir forumuose pastebime, kad daugelis žmonių teiraujasi apie odontologijos kabinetus, esančius Kaišiadoryse. Žmonės dalinasi savo patarimais ir patirtimi, kuris odontologijos kabinetas geresnis, kur kokios paslaugos teikiamos, kur galima sutvarkyti savo vaikučių dantukus ir pan. Todėl šį kartą norėtume savo skaitytojams palengvinti ilgas paieškas ir supažindinti su palyginti dar visai neseniai duris atvėrusiu Marvelės odontologijos kabinetu, kuris randasi Kaišiadoryse, Girelės g. 45-103.

Vasarą Kaišiadoryse įsikūrusiame Marvelės odontologijos kabinete dirba ne tik rūpestingos ir puikiai savo darbą išmanančios gydytojos odontologės, bet ir chirurgas, gydytoja endodontologė, burnos higienistė, o jiems visuomet padeda kvalifikuota asistentė. Įranga taip pat yra pati naujausia, pradedant grąžtais ir baigiant mikroskopu bei rentgeno aparatu. Tad visos procedūros atliekamos kur kas kokybiškiau ir be didesnio diskomforto jausmo pacientams.

Kaišiadoryse esančiame Marvelės odontologijos kabinete atliekamas dantų protezavimas (išimami ir neišimami protezai, protezavimas ant implantų), chirurginis gydymas (implantacijos, išdygusių ir neišdygusių dantų šalinimas, cistų šalinimas, kaulo augmentacija ir kitos chirurginės procedūros), endodontinis gydymas (kalcifikuotų ir lenktų kanalų praėjimas, jų paruošimas ir plombavimas, kanalų pergydymas, svetimkūnio iš kanalo šalinimas ir kitų komplikacijų gydymas). Tiems, kurie rūpinasi savo dantų higiena, odontologijos kabinete gali pasinaudoti profesionaliomis burnos higienistės paslaugomis (minkštųjų ir kietųjų apnašų šalinimas nuo dantų paviršiaus ir dantų poliravimas). O tie, kurie visuomet svajojo apie akinančią šypseną, čia gali pasinaudoti ir dantų balinimo paslaugomis.

Atsakinga ir rūpestinga gydytojų komanda, esant poreikiui, taip pat jums suteiks ir būtinąją pagalbą, pakonsultuos rūpimais klausimais ir kiekvienam padės priimti palankiausią sprendimą dėl dantų gydymo bei priežiūros. Išanalizavus burnos ir dantų būklę kiekvienam pacientui kruopščiai sudaromas individualus gydymo planas ir skiriama daug dėmesio.

Didelis dėmesys Marvelės odontologijos kabinete yra skiriamas ir mažiesiems pacientams. Kad sėdint odontologo kėdėje jiems neprailgtų laukimo laikas, procedūrų metu mažieji gali tiesiog atsipalaiduoti žiūrėdami animacinius filmukus.

Marvelės odontologijos kabinetas įsikūręs Girelės g. 45-103, Kaišiadoryse. Norintys užsiregistruoti gali skambinti telefono numeriais 8-615 57 271, 8-654 58 390 arba tiesiog apsilankę Facebook‘e esančiame Marvelės odontologijos kabineto puslapyje.

Nr. 19/1

Naujienos iš interneto