Kaišiadoryse pradedama įrenginėti žiedinė sankryža

Dar praėjusiai metais rašėme, kad 2016 metų gegužės mėnesį Kaišiadorių rajono savivaldybėje vyko susitikimas dėl žiedinės sankryžos įrengimo Gedimino ir Beržyno gatvių sankryžoje (sukant iš Gedimino g. į ligoninę), Kaišiadorių mieste.

Susitikime tuomet dalyvavo Savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Administracijos  direktorius Česlovas Neviera, Savivaldybės mero pavaduotojas Algimantas Janavičius, Savivaldybės mero patarėja Vaida Babeckienė, Savivaldybės administracijos Ūkio plėtros skyriaus vedėjas Rimantas Želvys, VĮ „Kauno regiono keliai“ ir UAB „Rivona“ atstovai.

Susitikimo metu buvo aptartas valstybinės reikšmės krašto kelio Nr.142 Kaišiadorys–Žiežmariai ruožo nuo 2,784 km iki 3,053 km ir Beržyno g. dalies Kaišiadorių mieste rekonstravimas. Rekonstruojant šį kelio ruožą, numatyta įrengti žiedinę sankryžą Gedimino ir Beržyno gatvių sankryžoje.

Tuomet buvo planuojama artimiausiu metu Savivaldybės administracija, VĮ „Kauno regiono keliai“ ir UAB „Rivona“ pasirašyti bendradarbiavimo sutartį, kurioje turėjo būti numatyta iki 2016 metų lapkričio mėnesio pabaigos įrengti sankryžą. Tačiau žiedinės sankryžos įrengimo darbai prasidės tik 2017-03-27, o žiedinę sankryžą Kaišiadoryse planuojama įrengti iki 2017-06-23.

Dėl žiedinės sankryžos įrengimo darbų Gedimino ir Beržynų gatvių sankryžoje numatyti laikini saugaus eismo pakeitimai.