Kaišiadoryse pradėtos teikti veido ir žandikaulių chirurgijos paslaugos

Kaišiadoryse, Girelės g. 45-103, įsikūręs modernus, šiuolaikiškas ir su puikiais specialistais Marvelės odontologijos kabinetas toliau plečia teikiamų paslaugų ratą. Jau dabar kaišiadoriečiai ir miesto svečiai gali gauti ne tik dantų protezavimo, endodontinio gydymo, burnos higienos, dantų balinimo ar skubios pagalbos, bet ir veido ir žandikaulių chirurgo teikiamas paslaugas.

Odontologija vis sparčiau žengia į priekį ir įvairios naujovės leidžia paprasčiau atstatyti prarastus dantis. Marvelės odontologijos kabinete dirbantis veido ir žandikaulių chirurgas taip pat teikia ir dantų implantavimo paslaugas. Dantų implantacija yra bene pati pažangiausia ir ilgaamžiškiausia prarasto danties atstatymo procedūra, kuri odontologijoje taikoma jau ne vieną dešimtmetį. Pati dantų implantacijos operacija paprastai yra greita ir neskausminga, o trunka ji vos iki 45 min. Dantų implantacijos metu dantų implantai yra įsriegiami į prarasto danties vietą žandikaulyje.

Implanto prigijimo rodiklius lemia medžiaga, iš kurios jis pagamintas, taip pat – implanto paviršius, jo forma ir jungtis su dantų vainikėliu. Marvelės odontologijos kabinetas naudoja tik aukščiausios kokybės „Straumann“ ir „MegaGen“ dantų implantus.

„Straumann“ gamina implantuos iš patentuoto titano/cirkonio lydinio Roxolid. Roxolid lydinys leidžia naudoti vienu diametru mažesnį implantą ir 54% atvejų išvengti kaulo priauginimo operacijos bei atlikti mažesnę intervenciją į žmogaus organizmą.

„MegaGen“ implantai pasižymi unikaliu dizainu. Dantų implantai „MegaGen“ gaminami iš gryno titano. Tam, kad būtų užtikrinta nepriekaištinga produktų „MegaGen“ kokybė, gamintojas atlieka griežtai reglamentuojamus patikrinimus – nuo perkamų medžiagų iki paties produkto.

Protinių dantų šalinimas yra viena dažniausiai burnoje atliekamų chirurginių operacijų, kurios metu padaromas pjūvis dantenose. Priklausomai nuo danties padėties, protinis dantis yra padalinamas į fragmentus arba pašalinamas iškart visas. Pašalinus protinį dantį dantenos grąžinamos į buvusią vietą ir užsiuvamos, o siūlai pašalinami po 1 savaitės.

Po protinių dantų šalinimo operacijos pacientas dažniausiai pradeda gerai jaustis po 3-5 dienų. Pirmas dvi dienas po operacijos pacientas turėtų vengti kieto maisto bei karštų gėrimų, kadangi jie gali išprovokuoti kraujavimą bei didesnį patinimą.

Užsiregistruoti pas veido ir žandikaulių chirurgą Kaišiadoryse įsikūrusiame Marvelės odontologijos kabinete galite tel. nr. 8-603 65 859 arba tiesiog parašę žinutę Facebook‘o puslapyje.

Nr. 19/7

Naujienos iš interneto