Kaišiadoryse siautėja padegėjas. Šiąnakt vėl liepsnojo šiukšlių konteineriai (video)

Pastarosiomis savaitėmis Kaišiadorių ugniagesiams gelbėtojams tikras galvos skausmas tapo Kaišiadorių mieste siaučiantis padegėjas, kuris degina šiukšlių konteinerius. Vien per šią naktį valandos bėgyje ugniagesiams gelbėtojams teko mažiausiai du kartus vykti gesinti padegtų šiukšlių konteinerių.

Keliolika minučių po vidurnakčio Bendrajam pagalbos centrui skubios pagalbos numeriu buvo pranešta, kad Kaišiadorių mieste, šalia Gedimino g. 90 namo atvira liepsna dega šiukšlių konteineris. Operatyviai atvykę ugniagesiai gelbėtojai padegtą konteinerį užgesino per kelias minutes. Dėl greitai pastebėtos ugnies ir operatyvaus ugniagesių darbo ugnis nespėjo persimesti į kitus šiukšlių konteinerius ar ant šalia konteinerių neatsakingų gyventojų sukrautų minkštų baldų.

Nepraėjus nė valandai padegėjas vėl pasireiškė. Vykdami iš gaisro ugniagesiai patys pastebėjo prie Gedimino g. 88 namo degantį konteinerį. Šį kartą pavojus buvo kilęs ir gyventojų automobiliams, nes dėl vietų kiemuose trūkumo jie yra parkuojami ir priešais konteinerius. Laimei, ugniagesiai pasirodė laiku ir vietoje, operatyviai numalšino liepsnas ir apsaugojo kitus konteinerius bei gyventojų automobilius.

Pastarosiomis savaitėmis tai jau nebe pirmas ir nebe antras ugniagesių iškvietimas dėl degančių konteinerių. Padegėjas, vos tik ugniagesiai sugrįžta į štabą, vėl daro savo juodus darbelius ir padega kitus konteinerius.

Kaišiadorių rajono savivaldybėje šiandien rengiamas pasitarimas šiai problemai spręsti. Tikimės, kad padegėjas greitai bus surastas ir atsakys už savo veiksmus. Tuo pačiu gyventojai prašomi būti atidūs ir pastebėjus liepsnas informuoti ugniagesiu skubios pagalbos numeriu 112. Asmenis, turinčios naudingos informacijos apie galimą padegėją, prašome būti pilietiškais ir šią informaciją perduoti policijos pareigūnams.