Kaišiadoryse plėšikų gauja per pusvalandį užpuolė, sumušė ir apiplėšė du žmones

Panašu, kad Kaišiadoryse atsirado plėšikų gauja, kuri užpuldinėja, sumuša ir apiplešia žmones. Vien per nepilną puslvalandį gauti du pranešimai apie užpuolimus.

Kovo 25-ios naktį, apie 23 val. 50 min., vyriškis (gimęs 1979 m.) einantis Gedimino gatve Kaišiadoryse, buvo užpultas keturių nepažįstamų tamsiai apsirengusių jaunuolių, kurie jį sumušė ir atėmė juodos spalvos vyrišką rankinę, kurioje buvo įvairūs daiktai. Nuostolis 200 eurų.

Vos po dvidešimties minučių, kovo 26-oios naktį, 12 min. po vidurnakčio, vyriškis (gimęs 1990 m.), einantis J. Basanavičiaus gatve Kaišiadoryse, buvo taip pat užpultas keturių nepažįstamų tamsiai apsirengusių jaunuolių, kurie jį sumušė ir atėmė mobiliojo ryšio telefoną bei įvairius dokumentus. Nuostolis 300 eurų.

Aktyvių policijos pareigūnų veiksmų pasekoje buvo nustatyti ir sulaikyti keturi nepilnamečiai įtariamieji, kurie patalpinti į areštinę. Atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Sutapimas ar ne, tačiau kovo 26 d., apie 15 val., Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, moteris (gimusi 1975 m.) pastebėjo, kad bandyta patekti į namą ir jį apvogti, apgadintas kambario langas. Padaryta 310 eurų žala.

Naujienos iš interneto