Kaišiadoryse startuoja „Bitės“ spartusis internetas

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ vykdo antrąjį 4G/4G+ tinklo plėtros etapą regionuose ir nuo šiol Kaišiadorių gyventojai jau turi galimybę naudotis sparčiuoju „Bitės“ mobiliuoju internetu.

„Džiaugiamės, kad galimybę naudotis sparčiuoju 4G ir 4G+ mobiliuoju internetu turi vis daugiau šalies gyventojų. Spartusis internetas jau prieinamas ir Kaišiadorių gyventojams bei svečiams. Pastebime, kad klientai noriai išbando ir vėliau nuolat naudojasi modernaus tinklo teikiamais privalumais: galimybe be trikdžių žiūrėti didesnės apimties ir aukštesnės kokybės vaizdo klipus ar operatyviai siųsti bei gauti daug vietos užimančius dokumentus, nuotraukas ar kitus failus“, – sako Gintas Butėnas, „Bitė Lietuva“ tinklo direktorius.

Šiuo metu „Bitės“ 4G/4G+ tinklu gali naudotis apie 50 proc. šalies gyventojų didmiesčiuoseir pajūryje. Liepą bendrovė pradėjo tolesnę 4G/4G+ tinklo plėtrą, kurią įgyvendinus jau šių metų pabaigoje sparčiuoju 4G/4G+ ryšiu galės naudotis iki 75 proc. Lietuvos gyventojų, o kitų metų pirmąjį ketvirtį – iki 90 proc.

Bendrovės diegiamas 4G+ (4G LTE-Advanced) tinklas yra antrosios kartos 4G ryšio technologija. Maksimalus teorinis greitis „Bitės“ 4G+ ryšio tinkle yra 300 Mbps. Testavimai parodė, kad praktiškai vartotojų patiriamas vidutinis greitis 4G+ ryšio zonoje yra apie 80 Mbps, o 4G – apie 30 Mbps. Svarbu žinoti, kad ryšio greitis priklauso nuo daugelio veiksnių: atstumo iki bazinės stoties, geografinių ir urbanistinių vietos ypatumų (pvz., kalvotumo, užstatymo intensyvumo, aplink esančių pastatų aukščio ir techninių charakteristikų, bei kt.), vartotojų naudojamų įrenginių ir konkrečios bazinės stoties apkrovimo tuo metu.

Gyventojai, panorę išmėginti spartųjį „Bitės“ mobiliojo interneto ryšį, turėtų kreiptis į artimiausią „Bitės“ saloną arba paskambinti nemokamu klientų aptarnavimo telefonu 1501.

Nuorodos: EnterNet