Kaišiadoryse trečią kartą įteikti jaunimo apdovanojimai

Trečią kartą Kaišiadorių rajone buvo išrinkti ir apdovanoti geriausi jaunimo atstovai. Apdovanojimus organizavo Kaišiadorių rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“. Taip pat prisidėjo atviras jaunimo centras „Mazgas“, Savivaldybė, Kaišiadorių kultūros centras.

Laimėtojų rinkimai vyko dviem etapais. Pradžioje buvo siūlomi kandidatai – net 130 žmonių pasiūlė žmones, kurie, jų nuomone, buvo verti apdovanojimo. Antrame etape iš daugiausia balsų surinkusių kandidatų atrinkta po 3 kiekvienai iš septynių nominacijų. Už šiuos nominantus balsavus daugiau nei 1000 žmonių, išrinkti nugalėtojai.

Nominacija „Metų lyderis“. Kandidatės į metų lyderio vardą buvo Kamilė Urulevičiūtė ir Kotryna Jašauskaitė. Daugiausia balsų surinko ir nominaciją laimėjo Kamilė Urulevičiūtė.

Nominacija „Metų jaunimo partneris“.  Kandidatai: Donatas Stanionis, Violeta Krikščiūnienė ir Petras Ąžuolas Kalpokas. Nominacija atiteko Donatui Stanioniui.

Nominacija „Metų sportininkas“. Apdovanojimui buvo nominuoti: Kamilė Varankinaitė, Kajus Varankinas ir Ugnė Kisnieriūtė. Geriausia metų sportininke pripažinta Ugnė Kisnieriūtė.

Nominaciją „Metų jaunimo organizacija“. Į ją pretendavo: Kaišiadorių 208-osios šaulių kuopos Jaunieji šauliai, LMS ir asociacija „Žalieji velniai“. Apdovanojimo atsiimti į sceną lipo Jaunieji šauliai.

Nominacija „Metų proveržis“. Kandidatai: renginys „Solidarumo akcija: Europos kaimynų diena“, Neringos Ašmenaitės iniciatyva (užduočių knygelė ukrainiečių vaikams) ir renginys „Pilietiškumo mokykla 2022“. Nominaciją laimėjo Neringa Ašmenaitė.

Nominacija „Metų savanoris“. Kandidatai gauti apdovanojimą: Vesta Karaliūtė, Kornelija Pigagaitė ir Kajus Razulevičius. Metų savanore tapo Kornelija Pigagaitė.

Nominacija „Metų kūrybinė siela“. Už kūrybos puoselėjimą buvo nominuoti: Karolina Glodenytė, Simona Kudrevičiūtė, Arminas Rainys. Laimėjo Arminas Rainys, dar žinomas Cash Tone vardu.

Po apdovanojimų nominantams, nugalėtojams ir žiūrovams koncertavo atlikėja Ledi Ais.

Daugiau informacijos ir  nuotraukų https://www.facebook.com/events/783889190102406/?active_tab=discussion.