Kaišiadoryse veikianti „d line Production“ įmonė statys naują pastatą

Kaišiadorių rajono savivaldybė savo tinklalapyje patalpino pranešimą apie visuomenei svarbaus statinio projektavimo pradžią. Paaiškėjo, kad Kaišiadoryse išskirtinės kokybės rankenas, durų užraktus, vonios aksesuarus ir kitą produkciją užsienio rinkai gaminanti įmonė „d line Production“ iš dabartinių patalpų, esančių J. Basanavičiaus gatvėje, nusprendė kraustytis į būsimas naujai statomas patalpas Paukštininkų gatvėje, šalia Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos.

Pagrindinė įmonės gamybos specifika yra „D-line“ prekių ženklo gamyba. Gamybos metu apdirbinėjamas metalas, t.y., frezuojamas, šlifuojamas, poliruojamas, tekinamas. Gamybos procese naudojamos staklės virinimui, lenkimui, smėliavimui. Gamyboje naudojami ekscentriniai presai, hidrauliniai presai, metalo lenkimo staklės ir pan. Numatoma technologinius įrenginius perkelti į naujai projektuojamą pastatą iš dabar veikiančios gamyklos.

Projektuojamas pastatas skirstomas į tris funkcines zonas: administracinė, gamybos ir sandėliavimo. Administracinėje dalyje numatomos patalpos: koridorius, valgykla, šilumos punkto ir vandentiekio įvado patalpa, elektros įvado patalpa, žmonėms su negalia pritaikytas sanitarinis mazgas, trys posėdžių kambariai, trys kabinetai, vyrų ir moterų rūbinės su dušais ir WC patalpomis. Sandėlio dalyje numatomos šios patalpos: sandėlis, keltuvų pakrovimo patalpa. Gamybos dalyje projektuojamos keturios gamybos patalpos, kuriose pagal skirtingus gamybos procesus atskiriamos gamybos veiklos. Prie pastato gamybinės dalies numatomas priestatas, kuriame numatoma kompresorinės patalpa.

Vykdant statybos darbus sklype sprogių, teršiančių ar kitaip aplinką galinčių paveikti įrenginių nenumatoma. Visos atliekos numatomos tvarkyti įstatymų numatyta tvarka. Buitines ir komunalinės atliekas numatoma surinkti į konteinerius (numatytas buitinių atliekų rūšiavimas) ir išvežti į sąvartyną. Atliekų konteinerių vieta numatoma pastato ūkinėje pusėje. Buitines ir komunalinės atliekas numatoma surinkti į konteinerius (numatytas buitinių atliekų rūšiavimas) ir išvežti į sąvartyną. Statybvietėje numatomos statybinės atliekos. Atliekų rūšys: komunalinės atliekos (maisto likučiai, tekstilės gaminiai, kitos buitinės ir kitokios atliekos), inertinės atliekos (betonas, plytos, keramika ir kitos atliekos, kuriose nevyksta jokie pastebimi fizikiniai, cheminiai ar biologiniai pokyčiai), perdirbti ir pakartotinai naudoti tinkamos atliekos, antrinės žaliavos (pakuotės, popierius, stiklas, plastikas ir kitos tiesiogiai perdirbti tinkamos atliekos ir (ar) perdirbti ar pakartotinai naudoti tinkamos iš atliekų gautos medžiagos), pavojingosios atliekos (tirpikliai, dažai, klijai, dervos, jų pakuotės ir kitos kenksmingos, degios, sprogstamosios, ėsdinančios, toksiškos, sukeliančios koroziją ar turinčios kitų savybių, galinčių neigiamai įtakoti aplinką ir žmonių sveikatą) ir netinkamos perdirbti atliekos (izoliacinės medžiagos, akmens vata ir kt.).

Projekto pavadinimas: Gamybos, pramonės paskirties pastato Paukštininkų g. 2, Kaišiadoryse statybos projektas
Statinių statybvietės adresas: Paukštininkų g. 2, Kaišiadorys
Statinio paskirtis: Negyvenamasis gamybos, pramonės paskirties pastatas
Projektinius pasiūlymus parengusio Projektuotojo, galinčio informuoti apie projektinius pasiūlymus, duomenys: UAB „Simper“
Projekto vadovas – Kristijonas Mozūraitis
Architektas – Vytautas Juškaitis, el. paštas: vytautas.juskaitis@simper.lt, mob.: +370 620 23931
Statytojas: UAB „d line Production“, J. Basanavičiaus g. 44, LT-56134 Kaišiadorys Tel.: +370 616 27250, el. paštas: js@dline.com

Susipažinimo su projektiniais pasiūlymais adresas, telefono numeris ir laikas

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, Kaunas
Interneto adresas: http://www.kaisiadorys.lt
Kontaktinis asmuo: Vytautas Juškaitis, el. paštas: vytautas.juskaitis@simper.lt, mob.: +370 620 23931

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 iki 2020 m. rugpjūčio 3 d. Planuojamo atvykimo datą ir laiką prašome iš anksto susiderinti telefonu ar elektroniniu paštu.

Informacija, iki kada ir kokiu būdu iki viešo susirinkimo visuomenės atstovai Projektuotojui gali teikti pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų

Pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų siųsti el. paštu vytautas.juskaitis@simper.lt arba info@simper.lt iki 2020 m. rugpjūčio 3 d.

Viešas susirinkimas vyks 2020 m. rugpjūčio mėn. 3 d., 17.15 val., UAB „SIMPER“ patalpose, adresu Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, Kaunas

Projektiniai pasiūlymai

Vaizdinė informacija

Naujienos iš interneto