Kaišiadoryse visos specialiosios tarnybos vakar du kartus skubėjo gelbėti žmonių gyvybių

Spalio 24 dieną, 11 val. 51 min., specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, 65 metų amžiaus moteris, nuo vakar neatsiliepia telefonu, neatidaro durų. Moteris turi negalią bei daug gretutinių ligų, dažnai nugriūna ir neatsikelia. Raktas įkištas iš vidaus, butas randasi 3 namo aukšte, buto durys šarvuotos, langai plastikiniai, vienas iš jų – pradarytas. Pranešėja – buvusi slaugytoja, šalia yra socialinė darbuotoja.

Vos po 3 minučių nuo gauto iškvietimo pradžios atvykę ugniagesiai gelbėtojai ištraukiamomis kopėčiomis pro pravirą langą pateko į buto vidų. Viduje rasta moteris nedelsiant buvo perduota medikams.

Tą pačią dieną, 16 val. 34 min., ugniagesiai vėl gavo pranešimą iš Kauno GMP dispečerės, kad Kaišiadoryse, Kęstučio gatvėje, moteriai sutriko sveikata, negali paeiti ir atidaryti durų, kalba silpnai, medikai jau išvykę nurodytu adresu, šalia esantys žmonės bando laužti duris. Kokie langai ir durys dispečerė informacijos neturi.

Po poros minučių atvykus ugniagesiams policijos pareigūnai pranešė, kad jau pavyko patekti į vidų ir jų pagalbos nebereikia. Viduje, ant grindų, rasta sąmoninga moteris (gimusi 1942 m.), kurią išsivežė medikai.