Kaišiadoryse vyko kompiuterinių žaidimų turnyras

Gegužės 7 dieną Kaišiadorių kultūros centre nuo 10 val. iki 20 val. vyko Kaišiadorių rajono LAN‘o turnyras. LAN‘o turnyras – tai kompiuterinių žaidimų turnyras, kuris Lietuvoje pradėjo populiarėti maždaug prieš šešerius metus. Kaišiadoryse šiame turnyre dalyvavo komandos, laimėjusios „online“ vykusias draugiškas varžybas. Turnyro metu buvo žaidžiami du žaidimai: „Counter strike: Global offensive“ ir „League of Legends“. Renginio idėją įgyvendino Arnoldas Zalanskas ir Mantas Steponavčius.

Renginyje buvo gan daug žiūrovų, dalyvavo apie 60 dalyvių. „League of Legends“ žaidimą laimėjo komanda „Čiulpiu Dolerius“, o „Counter Strike: Global Offensive“ – „Wildberry“.

Tokio pobūdžio renginiai šiuo metu tarp jaunimo, ypač vaikinų, labai paplitę. Tačiau mūsų rajone toks renginys buvo organizuojamas pirmą kartą ir sulaukė ganėtinai didelio pasisekimo. Dėkojame už pagalbą „Informaciniams procesams“, Kaišiadorių kultūros centrui ir už prizus, įteiktus nugalėjusioms komandoms – playpro.lt ir Centro picerijai.

Kaišiadorių r. svivaldybės inf.